Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen normális dolog ez 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen normális dolog ez 26 évesen?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem voltam még szerelmes senkibe se.
2014. febr. 10. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány/fiú?
2014. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2014. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs, F!
2014. febr. 10. 19:56
 4/6 BlackSword ***** válasza:
2014. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, még én sem találtam olyan lányt, akivel el tudtam volna képzelni vagy igazából illett volna hozzám. Illetve egyszer azt hittem, de nagyot tévedtem. Lassan 24 leszek. Ha belegondolsz, a mai modern társadalom egyre inkább az elidegenedésről szól, és az emberek csak azok felé nyitnak, akik felé érdekükben áll. Gondolok itt arra, hogy vagy sok pénze van, vagy Adonisz testű, vagy népszerű, befolyásos. De aki mondjuk nem egy társaság középpontja, az fiú esetében kb a mai lányoknak, akiknek kizárólag a menőnek látszó nagy hangú lazagyerekek kellenek, az nem nagyon tud labdába rúgni. Én ezt tapasztalom, viszont megváltozni sem akarok, mert úgy nagyon sz.rul érezném magam, nem én lennék. Hát reménykedj, hogy eljön akinek el kell, de ne görcsölj rá, nem mindenkinek az az életútja, hogy párral legyen!
2014. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fokozatosan változom de arra amerre én szeretném


"Ha elengedem azt aki , vagyok azzá válok aki lehetnék"

2014. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!