Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy emiatt nem akar majd velem lakni a barátom? :0

Figyelt kérdés

Lassan végzünk a sulival,legalábbis ő, egy évvel nagyobb.

El van határozva milyen egyetemre megyünk tovább, és épp ugyanabban a városban lesz, elég messze innen.

Arra gondoltam, ha már egy városban leszünk, miért lakjunk külön? Kivehetnénk közösen lakást,amit majd közösen is fizetünk így olcsóbban kijönnénk, + együtt lehetnénk, mert most is nehezen tudjuk megoldani a találkákat, együttlétet.

Ma csak úgy felhoztam ezt, mert szóbajött az egyetem téma,és elmondtam ezt,hogy milyen vagány lehetne így.

Erre ő tiszta komolyan azt mondta,hogy szerinte ne, mert úgyse lenne abból tanulás, és ő tanulni akar,nem jó ötlet.

Komolyan, ezért ne akarjon valaki együtt lakni a párjával?Mit gondoltok erről?


2014. febr. 18. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez egy komoly srác.
2014. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az érthető, hogy tanulni akar, hiszen ezért mentek egyetemre, nem?


De szerintem azt meg lehet oldani együtt lakás közben is. Hiszen attól még, hogy együtt laknátok, nem kéne egész nap a másik nyakán lógni. Lehet úgy érzi, nem hagynád békén sosem, ha együtt élnétek.

2014. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szar kifogás:D Együtt is lehet tanulni, illetve segíteni motiválni a másikat
2014. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Pont ugyanez a tervem es a paromnak bejott. Bar teny h lehet gond lenne a tanulas igy egyutt de sztem megoldjuk. Sztem ez az osszekoltozes jo otlet :) lehet baratod nem gondolja eleg komolyan a kapcsolatotokat h nem akarja. V fél...ki tudja
2014. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Komoly,azt nem cáfolom, nekem is komoly terveim vannak, meg arra hajtok,hogy minél többet tanuljak majd jó munkám lehessen, de nagyon szeretem őt, és ez kézenfekvő ötletnek tűnt. Még segíthetnénk is egymásnak stb...

Inkább lakna más(esetleg idegen) lakótársakkal?

2014. febr. 18. 19:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak majd nehogy az legyen hogy a haverjaival akarjon lakni "tanulni". A barátnővel együtt lakás nem akadályozhatja a tanulást, ráadásul jóval olcsóbb, és közösen vezetnétek a háztartást is, úgyhogy ez egy nagyon sz-r érv, hogy tanulni akar.

Szerintem inkább más van a háttérben, talán megijedt.

Ha meg ezt az érvet tényleg komolyan gondolja, akkor elég hülye lehet.

2014. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi is pont ugyanezen a dilemmán vagyunk,csak sajnos pont fordítva.Ő még hallani sem akar az összeköltözésről :(

Én amúgy nem tudom ezzel mi a probléma,és miért fél mindenki ennyire az összeköltözéstől.Mint ha mindenki menekülni akarna,pedig akkor ismeri meg igazán az ember a másikat.

2014. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolkodik a srác. Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de az együttélés már komoly dolog. Úgy látszik ő tényleg tanulni szeretne, okos srác, neki a jövője és a tanulás az első. Úgy is tudtok találkozni, ha nem laktok együtt. Becsüld meg, ritka a normális fiú manapság. Majd együtt éltek, ha eljött az ideje.
2014. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én sem értem. És hiába kérdezgetem, csak ezt az okot mondja.

És azt kinézném belőle,hogy esetleg majd egyik osztálytársával vagy haverjával akivel ugyanerre mennek, simán beleegyezne...

2014. febr. 18. 19:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott laknál, nem tudna olyan jól csajozni.
2014. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!