Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik ritkán tudnak találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ritkán tudnak találkozni a párjukkal! Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
A barátommal 15km van közöttünk. Nem olyan sok de az anyagiak miatt mégis csak hetente egyszer tudunk találkozni. A kapcsolatunk elején vagyunk még és nem is akarok emiatt szakítani vagy valami, nem is mondom neki, hogy rossz így mert tudom, hogy jelenleg nincs olyan anyagi helyzetben meg ideje se sok van és amúgy is tisztában van vele ő is. Hétköznap csak este tudunk beszélni skypeon. Szeretem és örülök annak az egy napnak is amit együtt tölthetünk de nehéz így. Ti hogy bírjátok?

2014. ápr. 15. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Koztunk 1300 km volt :) 2 evig csinaltuk igy, nyaron sokat voltunk egyutt es karacsonykor is, egyebkent kb 2 hetente talalkoztunk. Mar egyutt elunk.
2014. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MrPifta ***** válasza:

15km? Nálunk van 180, már 7 éve. Persze jobb lenne együtt, de nem lehetséges.

Nem szomorkodni kell, hogy milyen soká jön, hanem örülni annak, amikor együtt vagytok.

2014. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 20km-re járok tanulni...
2014. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyagiak miatt? 15km-t egy óránál kevesebb idő alatt is le lehet biciklizni, az me gingyen van.
2014. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pont 15 km-re járok gimibe minden nap.


A barátom és köztem 170 km van és nagyon nehéz,de úgy vágtunk bele, hogy tudjuk szeptembertől fősuli miatt már csak 80 km lesz :) De mi egymásnál tudunk aludni minden talinál.


L/18 & F/19

2014. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kb a város 15 km nagy:D Én az egyik végén, ő a másik végén lakik.

Csak hétvégén találkozunk, mert ő kicsivel idősebb és hétköznap dolgozik, én meg hétköznap az egyetemen vagyok.

Igazából nincs probléma azzal ha csak hétvégén találkoztok, de akkor legyen minőségi idő amit együtt töltötök. Tényleg beszélgessetek, legyenek jó programjaitok, stb.

Hétközben meg jöhetnek az smsek, facebook beszélgetések és nem lesz ott baj :D

Mi már 10 hónapja csináljuk ezt a párommal, néha tényleg hiányzik, de csak 4et kell aludni és újra együtt leszünk:D Sok sikert nektek is!

2014. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!