Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes belemenni egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni egy párkapcsolatba, ha ritkán tudnánk találkozni?

Figyelt kérdés

Neten kezdtünk el beszélgetni, már kb 3 hónapja tart. Hol beszélünk egy nap többet, de van, amikor pár napig nem is beszélünk. Ő egyetemista, és már az egyetem utolsó éveiben tart, én pedig még csak jövőre fogok érettségizni. Megértem, hogy sokat kell tanulnia, mert nehéz szakra jár (mérnökire), de létezik az, hogy egyszer sem tudtunk találkozni a 3 hónap alatt, ha kb 80 km-re lakunk egymástól? Először ő kezdeményezte, elhívott az ő városába, ahol több lehetőség van pl mozi, de nekem nem volt jó (meg a szüleim egyedül télen nem is engedtek el vonattal). Aztán én próbáltam elhívni, de neki az egyetem miatt nem volt jó, meg már előtte tervezett programokat, és inkább azok fontosabbak voltak. Megértem, mivel, hogy teljesen idegenek vagyunk egymásnak.

Amikor elkezdtünk ismerkedni, akkor többet beszélgettünk, mint mostanában, de ha pl nem tudunk egy ideig beszélni, azután aranyos, mert mikor van ideje, akkor úgymond "bepótolja". Telefonon is beszéltünk már, ott is nagyon aranyosnak tűnt. Azt mondta, hogy szeretné, ha a barátnője lennék, fontos vagyok neki és kedvel engem. Néha viccelődök vele más csajokkal, de mindig mondja, hogy neki csak én kellek, és nem hagyna el. Nem vagyunk együtt, meg én le is szögeztem, hogy első találkozás után fogjuk majd eldönteni, mert ez a netes beszélgetés nem kapcsolat. Neki max csak hétvégén lenne jó együtt lenni az egyetem miatt, de ennyi találkozás nekem is elég lenne, mert én is később szoktam hazaérni a gimiből és aztán még tanulni, stb..

Azt honnan tudhatom, hogy komolyan gondolja velem, meg amiket ír? Őszinte velem, mindig elmondja, hogy mit csinált, miért volt elfoglalt és nem tudott írni, meg néha hangoztatja is, hogy ilyenkor hiányzom neki, meg a hangom is. Az első találkozást csak az ő városában oldanánk meg, mert eleve én azt a várost ismerem (ő még sosem járt az enyémben), és ott sokkal szebb és több hely van pl sétálni vagy programokra. Tudok vezetni, már abba a városba is simán elmegyek, így már meg lenne oldva a találkozás. A legközelebb, amikor jó lesz neki, kb 3 hét múlva hétvégén. Szerintetek, ha együtt leszünk, akkor is alig lenne majd időnk, vagy azért a barátnője miatt csak fog tudni majd időt szakítani? Régen volt már barátnője (kb 1-2 éve), és akkor is azért szakított a lánnyal, mert ő nem tudta megérteni, hogy csak hétvégén jó neki találkozni az egyetem miatt (a csajjal ugyanabban a városban laktak). Vagy ha erőltetem és kiakadok mindig, azzal csak azt fogom elérni, hogy megutál majd, és hisztisnek gondol? Még nem volt barátom.

17,5/L 23/F


2014. márc. 23. 16:54
 1/1 anonim válasza:

Figyelj én mindenképpen elmennék arra atalira akkor látod élőben és hogy áll hozád/hozzátok.. Megtudjátok beszélni szeritem a találkákat.. Persze rossz lesz ha csak a hétvégeken tudtok talizni de minnél értékesebb lesz az az idő.. :D

Búcsúzóul: "Nem adok fel valamit ami remek lehet, csak azért, mert egyben nehéz is...

2014. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!