Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véleményetek az újrakezdésről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek az újrakezdésről? Működhet?

Figyelt kérdés

Röviden tömören...

A barátnőm 1 év után mondta, hogy szakítsunk mert nem olyan, mint régen, és nem működik köztünk ez a dolog a sok vitatkozás miatt, és már így nem boldog... Most nem rég 3 hónap után újból össze melegedtünk volt, már csók is és nagyon örültem neki...(Be vallotta, hogy még szeret, és próbált boldog lenni, de nem tud. :) Én 15éves vagyok ő 16 éves.



2014. ápr. 15. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
a környezetemben már mindkettőre volt példa. személyfüggő
2014. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Működhet is meg nem is. Attól függ mennyire akarjátok, és hogy mennyire dolgoztok rajta hogy működjön.
2014. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. ápr. 15. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg,nem veszíthettek semmit.
2014. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjátok,bár ahol egyszer szakítás történt,ott volt rá valami nyomós ok.Ami régen probléma volt,az újra előjöhet,és meg kell tanulnotok kezelni.
2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! :)
2014. máj. 3. 18:23
 7/7 Ywerd ***** válasza:

Ebben a korban is formálódik a személyiségetek,ha mindketten akarjátok és képesek vagytok változni,miért ne?Talán ha megbeszélitek,hogy ki mit rontott el...

Ha másért nem felnőtt életetekben ,együtt v külön külön hasznát veszitek a konfliktuskezelés párkapcsolati módozatainak :) 33F

2014. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!