Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már olyan kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan kapcsolatban, amikor nagyon nagy volt a társadalmi különbség, (Hogyan) működhet az ilyen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Voltam.

Hogyan működhet? Tapasztalataim alapján sehogy.

2014. ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz társadalmi különbség alatt.
2014. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az én esetemben vagyoni, de lehet iskolázottsági vagy a munkahely presztízse alapján is szerintem.
2014. ápr. 4. 01:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Vagyonban és családi háttérben volt elég nagy különbség.

Sehogy nem működött, pedig sokat tettünk érte.

2014. ápr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

igen.

nekem már jól menő cégem volt,házam,kocsim,gyakorlatilag mindenem a barátnőm meg tanult és a szüleivel lakott,míg hozzám nem költözött.

azóta a cégem csődbe ment a barátnőm dolgozik már és jobban keres jelenleg,mint én.

a megkeresett javaim megmaradtak,csak a havi bevételem esett vissza 90%ot így,úgyhogy most nagyjából 1 szinten vagyunk.

2014. ápr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom, de elviekben azt mondanám igen.... Szerintem ez is emberkérdés. Biztos előkelők körökben is vannak rendes, normális emberek szerintem. :)
2014. ápr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Működhet, legalábbis nálunk működött egy ideig.

Mikor megtudtam, hogy kik a szülei, először csak azt hittem, hogy viccel. Másodszor is azt hittem, hogy csak viccel. Aztán mikor elmentem a telkükre (vagy inkább birtokukra) és csengetés után egy nagy darab biztonsági őr nyitott ajtót, akkor már kezdett valami derengeni.


Néhány hónapig voltunk együtt, de engem rettenetesen zavart a társadalmi de inkább az anyagi különbség. Olyan cuccai voltak, amikről én még álmodni sem mertem, nemhogy megvenni...


(az egyik európai királyi család leszármazottja volt, egy fiatal lány. Többet nem árulok el róla, a nevét és az emlékét is megőrzöm... )

:-)

2014. ápr. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Beviz Elek ***** válasza:

Müködhet. Egy ideig....

Teljesen más körülmények között nöttetek fel, más emberek lesztek. Ritka esetekben lehet tartós a kapcsolat.

2014. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem félév volt a legtöbb ilyen kapcsolatban. A szülőknek be sem mutatott,én se őt. Fiatalok voltunk...
2014. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom egy darabig működhet, de nem örökké.

Sajnos a pénz sokat jelent a biztonság érzetét kelti és megszoktam a szép környezetet.

De nem vagyok gazdag van aki még ennyire se azért ez elszomorító..:/ sajnos legtöbbször a körülmények teszik tönkre a kapcsolatot vagy a szülők szarnak bele..

2014. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!