Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mások véleménye érdekelne, vagy inkább csak megerősítésre vágyom.


Szóval van egy lány, akivel egy helyre járunk. Jó ideje fent voltunk egymásnak facebookon (még Ő jelölt be), aztán egyszer elkezdtünk beszélgetni egymással. Ezt is Ő kezdeményezte. Összeismerkedtünk. Mivel korábban csak látásból ismert, így előtte nem ismertük igazán egymást. Aztán már élőben is elkezdtünk beszélgetni. Mikor facebookon beszélgetünk, néha órákig elcseverészünk akár a semmiről is, szívjuk egymás vérét úgymond, vagy épp az élet nagy kérdéseit vitatjuk meg, vagy egymásnak beszélünk a gondunkról-bajunkról.

Korábban tudtára adtam, hogy nekem nem lenne közömbös, de abban maradtunk, hogy barátok leszünk.


A bibi az, hogy nem volt korábban lány barátom, így belementem a dologba. Azt hittem tudom majd kezelni. De ahogy az lenni szokott, beleszerettem. Ezt tetézi az a dolog, hogy gyakran teljesen félreérthetőeket mond, olyan dalokat linkel, aminek vagy a címe, vagy a tartalma is simán lehetne utalás.

Mostanára eljutottam oda, hogy minden reggel vele ébredek úgymond és minden este vele fekszem, pedig gyanítom, hogy egyoldalú a dolog, mert már rákérdeztem egyszer, hogy lenne-e esélyem. De azt nem mondtam neki, hogy szeretem, csak hogy lenne-e esélyem. A probléma az, hogy ezt én így nem fogom bírni. Bevalljam neki, hogy így érzek és ha elutasít, inkább hagyjuk egymást, vagy inkább tartsam magamban? Ti mit tennétek? Még vacilálok a dolgon, mert mint barátot is kedvelem, de többre vágynék. :\



2014. ápr. 15. 23:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 18/L & 23/F, ami elhanyagolható különbség, meg nem is számítanak a körülmények, mielőtt valaki ezt hozná fel.
2014. ápr. 15. 23:46
 2/6 frank1997ize ***** válasza:
Te tudod.ahogy érzed.
2014. ápr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Húú őőőő szerintem mond meg neki és ha nemet mond akkor is beszélgess vele tovább de ha nemet mond attól még nehogy szakíts minden beszélgetést vele! maradjatok barátok ha pedig igent akkor sok szerencsét!
2014. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki.
2014. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmondom neki és lesz, ami lesz. :) Inkább, mintsem egész életemben bánjam.
2014. ápr. 16. 22:44
 6/6 anonim válasza:
Szerintem mond el...viszont már én is voltam olyan helyzetben hogy ugyanilyen utalások voltak mint nálad...sőt ő kérdezgette hogy lenne esélye..ugyhogy nem bízd el magad...én is beleestem ebbe a hibába..lehet hogy csak játszik veled..!:(
2014. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!