Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan folytassam tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam tovább? (barátság, szerelem, barátság)

Figyelt kérdés
22/F vagyok. Nagyon jo barátságból szerelem lett, de sajnos annak vége lett. Utána nagyon sokáig nem beszéltünk egymással a lánnyal talán 1 év is eltelt. Azóta mindkettőnknek volt uj kapcsolata. Megint jóba lettünk, persze megint megpróbáltuk, de ugyan ugy nem ment. Valamiért nem tudunk elszakadni egymástól. Én még mindig szetem, ő is engem csak neki nem olyan mély érzései vannak. Most megint pár napja nem beszélünk nagyon rossz. Hiányzik mint barát meg mint szerelmem is. Én is neki nagyon. Én nem tudok ugy tekinteni rá mint barát ő már iknkább. Mit tegyek szerintetek? Beszéljünk legyünk, jóba? Akkor meg az a baj h talán várnék arra h megint közelebbi kapcsolati szintre kerüljünk és elszalasztom a lehetőséget a többi lányról. Nagyon nehéz dolog.

2014. ápr. 16. 19:13
 1/2 A kérdező kommentje:
én szinte biztos vagyok benne ha jóba lennénk egy idő után megint elkezdenénk kavarni mert vonzódunk egymáshoz meg minden ismerősünk ezt mondja:D, scak ő vmiért még se tud olyan szerelmes lenni min az első szerelménél.
2014. ápr. 16. 19:14
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy azért, mert fél. Az az egy év lehet, hogy szenvedés volt neki. Félhet, hogy az egy évből több is lehet. Esélyes, de az is, hogy nem meri neked elmondani. Beszélgessetek, csak úgy általánosságban erről, minden el fog dőlni. Valamint, ne add fel.
2014. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!