Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek újra fel lángolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek újra fel lángolhat-e benne a szerelem és lehet minden jó újra ha én képes vagyok a változásokra? Ha meg van esély a szerelemre akkor hogyan csalogassam elő? Mondta mi van akkor ha csak barátság alakul ki újra, abból is lehet-e szerelem?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 8 hónapja vagyunk együtt. Leginkább én voltam az érzékeny. A sok veszekedéstől és hisztiktől sajna elhidegültünk egymástól, majdnem szakítottunk, mert ki akart dobni. Az érzékenységemnek meg is van az oka. Emiatt járok terápiára is. Az oka elsősorban nem ő a problémáim kb 21 évre vezethető vissza mikor gyerekként elváltak a szüleim. Csak nem tudtam feldolgozni. Megviselt bennünket az is, hogy elvetéltem. Egy jó ideje nincsen hiszti meg veszekedés sem és a kedvében járok mindig. Nagyon szeretem és fontos nekem. Harcolok érte.
2014. ápr. 14. 10:47
 1/2 anonim válasza:

Tedd azt.

Egyébként mit akarsz kérdezni?

2014. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nagyon jó, tudod, hibáink felismerése fél siker! Lepd meg kéthetente valamivel! Fincsi vacsi, szexi fehérnemű, új póz, egy program... De szerintem azért ne is vidd ezeket túlzásba, a férfiak sajnos eltunyulnak ha túlságosan ki van nyalva a fenekük és nem minden esetben értékelik. Ezért alkalmas szerintem a kéthetenti időpont. Esetleg napközben lepd meg egy szexi fotóval vagy egy sms-sal, amiben leírod, mit teszel majd vele este:-) És ne veszekedjetek, a túl sok veszekedès, hiszti megöli a szerelmet!!! 22/L

2014. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!