Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik ezek az exvisszaszerzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az exvisszaszerzési kísérletek, mikor alapból úgy szakítottak el a felek, hogy ne is lássák egymást, meg nem is valók egymáshoz?

Figyelt kérdés

Ha megcsalás, pofon volt a kiváltó ok, az már veszett fejsze nyele szerintem.


De ha elhidegülés, nem szerelmes az egyik fél a másikba,az is az, mivel az egyik fél elmondja, hogy nem volt jó neki a másik és nem is lesz.

Egyik fél világosan megmondta a dolgokat. Akkor most miért kell harcolni tovább, ha nem lehet semmi?



2014. ápr. 17. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó múltkor szakítottam volna a bnőmmel és feltett egy egyszerű kérdést : Magamban lezártam-e? És ez itt a lényeg. Ha fejben lezárod, akkor lehet tényleg vége, de az esetek többségében indulatból jön. Tehát ha velem szakítanak, kis időt várok, egy ajtót nyitva hagyok, hátha. Persze csak akkor, ha ér annyit az illető.
2014. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!