Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik már jártak osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már jártak osztálytárssal, és szakítottak! Szakítás után milyen volt a hangulat?

Figyelt kérdés
rossz? kellemetlen? tettetek valamit annak érdekében, hogy béke legyen? nehezebb volt így elfelejteni?
2014. márc. 15. 18:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Én múlt nyáron szakítottam az osztálytársammal, másfél évig voltunk együtt. Eleinte elég gázos volt, mert ő próbálkozott velem beszélgetni, de én nem akartam, mert még nem voltam túl rajta teljesen, úgyhogy inkább kerültem. Ez még az osztálytáborban volt. Szeptemberben pedig már arra sem méltatott, hogy köszönjön nekem, vagy akár egy árva szót szóljon hozzám. Persze meg tudom érteni, mert eleinte én csináltam azt, hogy kerülöm, de ez így elég gáz. Nem szólunk egymáshoz kb. már 7 hónapja egy szót sem. Aztán volt egy időszak, amikor legalább odaköszönt, mert ráköszöntem, de az is nehezére esett, azóta semmi. Beszélgetni egyszer próbáltam vele chaten, de már facebookon sem vagyunk ismerősök. Szóval ez nálunk nagyon rosszul alakult.
2014. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

még most is csipkelődünk :D 7.ben jártunk most 10 vagyok

szakitás utáán tragikus volt. :D de mostmár 10.ben már tudnám kezelni

2014. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jóban vagyok a volt barátommal, semmi feszültség nincs köztünk. :) És nem is volt.
2014. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!