Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság vagy szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem? Szerelem után létezhet-e barátság és ha igen visszafordulhat e az szerelembe?

Figyelt kérdés

15 éves koromban ismerkedtem össze egy lánnyal akivel másfél évig együtt voltam, majd egyik pillanatról a másikra "meg gondolta magát" és szakítani szeretett volna velem.Kérdeztem volna a miértjét de nem akart rá válaszolni és ezek után szerette volna hogy maradjunk barátok, én naiv belementem.


Egy ideig tartott is ez a barátság dolog de számos esetben kavarogtak bennem az érzelmek, szeretem őt mint barát?Vagy mint nőt?


egy évre rá el kellett költöznöm az ország másik felére így csak chaten keresztül beszélgettünk, a lánynak értesüléseim szerint azóta sincs olyan férfi az életében aki felé olyan érzelmeket mutatott volna mint irántam.


Már 21 éves vagyok és azóta is beszélgetünk és találkozgatunk mint két jó barát, de sajnos számos alkalommal előtör bennem a régi vágy, hogy én ezt a lányt szeretem, pedig nem lehet és ez már évek óta így megy.AZ idő folyamán próbálkoztam volna más lányokkal is komolyabb kapcsolatot kialakítani de egyszerűen nem éreztem annyira színesnek a velük eltöltött időt mint Vele.Tévedés ne essék nem őt keresem minden egyes partneremben, csak szimplán unalmassá válnak.


Beszélgetéseink során számos alkalommal meg akartam kérdezin a lánytól, miért hagyott el akkor, miért ridegült el tőlem és hogy miért tartja velem a kapcsolatot és a legfontosabb miért érek neki meg egy barátságot és miért nem többet?


Ezekre a kérdésekre választ soha nem kapok és sértésnek vette akárhányszor felhoztam ezt.Pedig véleményem szerint 2 barát meg tudná ezt beszélni.


Most hogy leírtam a gondomat kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek miért viselkedik így valaki és hogy egy ilyen barátságot érdemes-e foyltatni?Mert szerintem néha ez a kapcsolat igen "mérgező" tud enni az én önbizalmamra nézve és számos kellemetlen éjszakát nyújtott már nekem, felmerült már bennem az hogy hagyni kéne a kapcsolatot de nem az a fajta ember vagyok aki úgy váltogatja a barátait mint más a fehérneműjét...ezért se akarok elszakadni tőle...na meg persze más ok miatt is..szeretem, de hogy hogyan, azt nem tudom.



2014. ápr. 17. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret tèged ès nem akart tèged elengedni
2014. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remélem létezik mert a baràtnőm ugyan ezt mondta. Bàrcsak sikerülne Neked és nekem is.
2014. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!