Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek, ha a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a szerelmem legjobb barátja szerelmes belém? (L/15)

Figyelt kérdés
Nemrég, megismertem egy fiút... Nagyon kedves, inteligns volt, és hamarosan elkezdtünk találkozgatni. Minden este sétálgattunk, beszélgettünk, és mikor elköszönt, 20 percen keresztül csak ölelt. Aztán amikor először megcsókolt, az nagyon jó volt... Kiderült, hogy a legjobb barátja is szerelmes BELÉM. Ezért nem akartuk megbántani, ezért titokban tartottuk. De egyre jobban kezdett zavarni ez a kétszínű helyzet, ezért azt ajánlottam, hogy mondjuk el neki. Ő is egyetértett, de az utóbbi napokban nem olyan mint régen! Nem akarom elvesziteni, mit tehetek?

2014. ápr. 19. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod nem a legjobb barátja miatt viselkedik furcsán, szerintem üljetek le, és beszéljétek meg, aztán mondjátok el a barátjának, hogy együtt vagytok.

Honnan tudod, hogy ő is szerelmes beléd?

2014. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan, 20 percen keresztül ölelt? Nem tudom ezt elképzelni, de nagyon mulatságos. :) A kérdéshez meg: el kellene mindenképp neki mondani, mivel ha nem teszed, joggal aggatják rád a kétszínű jelzőt.
2014. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!