Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meguntam a barátomat, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a barátomat, de nem akarok szakítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt és teljesen szerelmes vagyok vagy voltam, nem tudom mert az elmúlt 1 hétben elkezdtem unni az együttlétet. Nem tudom, ez azért van-e, mert nagyon sokat voltunk együtt (minden éjjel együtt aludtunk) vagy mert ugyanazt csináljuk szinte mindig (átmegyünk egymáshoz, együtt fürdünk, filmezünk hülyéskedünk, szex). Fantasztikus ember és tudom, hogy nagyon szeret, de mostanában hiányzik a szingli életem. Mit csináljak?

2014. ápr. 19. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Lakva ismerszik meg az ember, ez nagy igazság.

Meg az is, hogy ha "durr bele a közepébe" van, akkor hamar kiégsz.


Meg az is, hogy az érdemi kommunikáció köztetek nulla.

2014. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor elmondom a titkot: beszéld meg vele is, és kísérletezzétek ki, hogy mitől untad meg a barátod. Mert sok oka lehet. Szóval vagy rájöttök együtt, vagy addig húzzátok míg gyűlölettel nem váltok szét!
2014. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy pedig próbáld meg, hogy el mész kirándulni barinőkkel vagy 4-5 napra, a pasid nélkül és tudd meg, hogy hiányzik-e neked vagy sem.
2014. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) hozzátenném, hogy 18 évesek vagyunk, nem tudom, ez változtat-e a véleményeken :)
2014. ápr. 19. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt a szerelem, rajtad múlik, hogy tudsz-e úgy vele együtt lenni, hogy "csak" szereted. Teljesen normális jelenség, ne aggódj. Mondjuk én azt javaslom, hogy ennyire fiatalon ne kösd le magad, kísérletezz, éld ki magad. 37/F
2014. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!