Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, és szakítani akarok vele, elmondjam vagy se?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szemétség volt, erről nem kell tájékoztatni, de ha valakinek így nyugodtabb a lelke, hogy olthat, akkor tegye, csak válaszoljon a kérdésre is.


Nem érdemli meg, hogy pocsékoljam az idejét, szóval szakítok vele, a kérdésem annyi, hogy elmondjam neki ezt, vagy se? Én úgy gondoltam nem, mert nem akarom feleslegesen kínozni vele, de nem tudom, hogy korrektebb? Fiúk, ti "akarnátok" tudni?


2013. máj. 23. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el. Minek? Így is elég trauma neki a szakítás.

Anno én is így hagytam el az exem, meg is kérdezte, hogy megcsaltam-e, mondtam hogy nem. Nem tudom, elhitte-e, de én nem bántam meg a dolgot.

2013. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugodtan, ő csak jobban jár:) Nehogy már neked álljon feljebb, mikor megcsaltad... tökmind1 milyen kifogással jössz, erre nincs mentség.
2013. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem keresek kifogást, nem is áll feljebb. Nem tudom ezt miből szűrted le. Azt akarom, hogy neki egyszerűbb legyen, és ez nem tudom, hogy akkor jobb ha tudja vagy akkor ha nem?
2013. máj. 23. 16:08
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem be mond el, igy is eleg rossz lesz neki.

Amirol megnem tud, az nem faj neki.

2013. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
mond meg neki, legalább így megtudja h ribanc vagy, ha esetleg később azon gondolkozna újra járna veled.
2013. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a minimum, hogy őszinte leszel vele ezek után... különben ha nem mondod el, milyen kifogással jössz, hogy miért szakítasz vele? Így legalább számára is világos lesz a helyzet.
2013. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha már nincs szükséged a barátodra, mert már nem kell, vagy mert jobbat találtál, akkor szakításnál felesleges egymást kínoznotok azzal hogy kapcsolatotok ideje alatt megcsaltad.


Viszont ha csak emiatt érzett lelkiismeret furdalás miatt akarsz vele szakítani, azzal nem biztos hogy bármelyikőtöknek is jót teszel.


36F

2013. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha ez az ok, akkor megérdemli, h tudja... legalább a jövőben tudni fogja, kit kerüljön :)
2013. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, te igen okos. Neked tetszene, ha ezt tennék veled? Pedig nagyon megérdemelnéd. Egy gerinctelen liba vagy. Nem értem egy kapcsolaton belül miért kell félreke.félni. De remélem te is így fogsz járni!
2013. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!