Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha azt mondja egy szülő a nagykorú lányának, hogy a fiúját iskolázatlansága miatt nem kedveli?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hála a jó égnek (lekopogom) nem rólam van szó, csak érdekel hogy mi itt a helyes? Lehetséges hogy egy szülő ilyen legyen?

Úgy tudom 18 éves a lány, és az anyukája ki nem állhatja a mostani barátját, gyakorlatilag nem is mehet hozzájuk, mert szemet szúrt a neki hogy a srácnak csak egyetlen egy szakmája van...

Ebből lekövetkeztetve, gondolom nem is szeretne tovább tanulni.

Itt csak én gondolom azt hogy a szülőnek van beütése?

19F



2014. ápr. 20. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Igazából nincs gyerekem, de én se örülnék ha a gyerekem egy h.ülyével állítana haza. Szerintem nem az lehet a baj, hogy csak egy szakmája van, mert ezzel máris többmindene van mint a mostani fiatalság felének, hanem, lehet, hogy a stilusával és az alap kulturáltságával van baj..

Ez az egy szakma dolog még elmegy, ha csak 8 általánosa lenne, tökéletesen megérteném az anyukát.

Bár az se mindegy, hogy milyen az a szakma...

2014. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Én azt nem értem, hogy egy névtelen oldalon miért tagadják le magukat az emberek.
2014. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Ismerek olyan embert, akinek 8 általánosa van, és több milliárdja! És saját erőből szedte össze, nem apuci-anyucitól kapta/örökölte. Sokkal többre vitte, mint mások.


Egy szakma is elég, ha emellet a normális életkörülményeket biztosítani tudja. Legalábbis szerintem.

2014. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen típusú szülőket. Vannak olyan szülők, akikben erősen érződik a társadalmi rétegek megkülönböztetése és elkülönítése. Nekem van egy fiú ismerősöm, akinek csak egy érettségije van, nincs konkrét szakmája, de dolgozik, mellette nagyon intelligens, és okos srác. A lány pedig orvosnak készül (legalábbis a szülei akarják annak) és volt már rá precedens, hogy elkezdték piszkálni a srácot, hogy ők nyilván nem egy "rétegbe" tartoznak, mivel a srác normál, rendezett anyagi körülmények között él, a lány pedig jómódúan.
2014. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

nem vagyok szülő, de nekem se tetszene. magamnak se aluliskolázott párt keresek

az hogy másnak jó olyan pasi is, abba nem szólok bele,

2014. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A szülők is pont annyira különbözőek, mint bármely ember.Van, aki úgy véli, hozzájuk, a gyerekükhöz csak bizonyos végzettséggel bíró ember passzol. Ez nem beütés . Simán csak egy életszemlélet.

Bezzeg, ha "csak egy szakmával " bíró , igen jól prosperáló vállalkozás tulajdonosa lenne az a fiatalember, tuti, nem számítana a szülőknek, hogy iskolázatlan.

2014. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen van beütése és ha a lánya hallgat is rá akkor annak is az van.
2014. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért családfüggő is erősen.

Például egy többedik generációs értelmiségi családban, ahol pl. anyuci egyetemi tanár, apuci felső vezető, elég furán nézne ki, ha a mondjuk végzős gyógyszerész kislány beállítana Béjlával, a hidegburkolóval...


Míg ahol apuci pék, anyuci pénztáros, lehet hogy burkoló Bélát is jobban elfogadják kozmetikus Kati mellé.

2014. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6-os csak az a baj, hogy álszent szülőket ismerek. Ők se voltak különbek, de tiltani tudnak. Kurtak agyba főbe meg nagy korkülönbségek is voltak és az ilyenek játszák az agyukat. Hány példát hozzak fel? Képmutató csürhe.
2014. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem normális, de én is el fogom várni a lányomtól ( 1 éves ), hogy normális fiúja legyen, tanult, jól kereső. Persze amit az a nő csinál, az sem normális, én őszintén megmondom, hogy nem akadnék fel ezen, engedném neki hogy járjanak, de csak ha jónak látom a srácot.

Szóval én is minél jobbat akarnék, de nem tiltanám, csak ha egy drogos bűnöző ( vagy cigány ) lenne az illető.

2014. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!