Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez? Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Gólyatáborban kavartunk, majd lekoptatott az exe miatt. Fél évre rá újra elkezdtünk beszélni. Találkozunk, elmentünk bulizni és kavartunk. Részeg volt és beszélgettünk. Elmondta, hogy neki én egy tökéletes lány vagyok párkapcsolatra és hogy szeret velem lenni, de az exem miatt nem akar velem járni.Akkor otthagytam és elmentem bulizni, utánam jött és féltkénységi jelentetett rendezett. Néha találkozunk hétköznap, tök jól elvoltunk. Majd megint eltünt. Kis idő múlva feltünt, megint elmentünk bulizni, ahol kiakadt mert egy pasival beszélgettem. Utána mentem és megakartam csókolni ellököt magától. Később utánam jött és lesmárolt. Elmentünk beszélgetni és kijelentette hogy szeretne szerelmes lenni belém de még szereti az exét aki vagy 60x átbaszta. Buli után megint nem beszéltünk. Múlt héten elhivtam a haverját velünk bulizni mert jóban vagyunk, erre irt a fiú hogy hallom mentem bulizni. nem értem a viselkedését. Én nem vagyok tipikus lány, szeretek játszani a pasikkal, de ez a srác annyira elvette az eszem és az is lehet szerelmes vagyok belé, ami nálam nagyon nagy szó. Most nem beszéltünk de szenvedek, hiányzik. Miért baszogat?

2014. ápr. 21. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Megbolondított, mint vasorrú bábát a mágneses vihar...


te meg hagyod. Ezért csinálja.

2014. ápr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok? :)


13-16 éveseknél sztem tárgytalan ez a kérdés. 30 fölött pedig nincs mit aggódni ilyen "játékok" meg erzelmi sertodesek miatt...

2014. ápr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elvileg 20 évesek vagyunk, de szerintem ő inkább 8 éves -.-
2014. ápr. 21. 01:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszanyalt a fagyi :(
2014. ápr. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a srác nem normális
2014. ápr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem mond meg neki hogy érzel és ha ezek után se változtat ne pazarold rá az idődet mert nem érdemel meg :)
2014. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!