Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose fog velem beszélni? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fog velem beszélni? Hogy mondjam meg neki, hogy nem vagyok gazdag?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy elit társaságba (lényegtelen, miért), ahol leginkább a pénz dominál. Elhitettem mindenkivel, hogy gazdag családból származom és először még élveztem is, hogy olyan életem volt, mint az övéké.

De közel kerültem egy olyan sráchoz, akihez nem kellett volna. Odavagyok érte, először a külsejével fogott meg, de rájöttem, hogy a személyisége is majdnem tökéletes, leszámítva, hogy imádja költeni a pénzt és folyton bulizik, akarva, akaratlanul is bajba kerül.

Sok időt töltünk együtt és kezd egyre komolyabb lenni a dolog kettőnk között. Én pedig egyre rosszabbul érzem magam amiatt, hogy amit tud rólam, az szinte mind hazugság.

Sem én, sem a családom nem gazdag, nem tartozom az ő társaságukba. Ez ki fog derülni és jobb lenne, ha tőlem tudná meg.

De félek a következményektől.

Ő az első, akit közel engedtem magamhoz, nem akarom elszúrni.


2014. ápr. 20. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát mondd meg neki.

Ez nem egy olyan sarkalatos kérdés, hacsak az nem lesz probléma neki, hogy hazudós vagy.

De mivel az igazság úgyis ki fog derülni, talán fel tudod jól vezetni, és nem fog elküldeni.

Mondd meg neki, hogy neki nem akarsz hazudni.

az, hogy nincs pénzed, szerintem mellékes, inkább azt érezheti rossznak, hogy becsaptad. Viszont minél előbb mondod el, annál kevésbé fogja becsapva érezni magát.

2014. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pedig hazugsággal nyitottál, és már elszúrtad.


Mondd meg neki, őszintén, és ha ő is érez valamit,

akkor nem fogja annyira érdekelni. De készülj fel

arra is, hogy nem lesz szép a fogadtatás...

2014. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt érdekelne ennek a gyakorlati megvalósítása, hogy hogy kerültél ebbe a társaságba. Másrészt írod, hogy folyton bajba kerül, tényleg ilyen pasit szeretnél?
2014. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kedvel akkor nem fog vele foglalkozni.
2014. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg őszintén megkedvelt, akkor lehet hogy megsérted a hazugságoddal, de túl fog lépni rajta valószínűleg.

Ha pedig azért nem jár veled, mert nem vagy gazdag... Akkor elég felszínes és nem tudja, hogy mit veszít az életből.

2014. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha annyira tetszik a személyisége, akkor biztos olyan a személyisége, hogy nem érdekli, hogy van-e pénzed.


vagy neked milyen személyiség tetszik? ha sok a pénze költi és bulizik?

2014. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 3/6

Kaptam egy "kis" segítséget, ami megkönnyítette a dolgomat. Aztán idővel egyre könnyebb lett, egy idő után már a "normális" életem volt furcsa.

Igen, tényleg sokszor kerül bajba. De akarom őt, a hibáival együtt.

2014. ápr. 20. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Ettől nem lettem okosabb. :D
2014. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan mi érdekel ezzel kapcsolatban?
2014. ápr. 20. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi volt ez a segítség? :D
2014. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!