Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék erre valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék erre valahogy visszavágni vagy csak jól reagálni a szituációra?

Figyelt kérdés

A barátom haverjai rendszeresen kattognak a szexuális életünkön. Természetesen akkor, amikor én is jelen vagyok. Nagyon kellemetlen számomra a velük töltött idő, már legszívesebben elkerülném őket, amint látom a közeledésüket. Ilyen beszólásokkal lepnek meg minket nap mint nap (melyeket általában a páromnak intéznek, de úgy, hogy persze én is feltétlenül halljam):

" Na mi az, legalább benyúltál már a tangájába?"

" Mi a fä$zt szarakodsz már ennyit? "

" Mekkora a mellbimbója? Fogja rendesen a Class FM-et?"

" Addig nehogy kinyald amíg nem szopott le rendesen!"

Meg hasonlóak...A barátom persze nem hagyja magát, volt már ebből verekedés is, de most az a lényeg, hogy ÉN nem akarom ezt szó nélkül hallgatni. Amikor múltkor próbáltam visszakérdezni, hogy mégis mi közük hozzá, csak kinevettek.



2014. ápr. 21. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek komoly barátok lehetnek. :/
2014. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
és ki nyert a verekedésben? :D
2014. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15öt betöltöttétek már?
2014. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez kérlek szépen a 24-33as, felettébb érett korosztály manapság
2014. ápr. 21. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratula a baratodnak ezekhez a haverokhoz. :(
2014. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha így viselkednek akkor nem sok életük lehet. Leszakadt banda. Gondolom, hogy a 80%-a még alkoholista is, vagy drogos. :D
2014. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én ezeket nem nevezném a barátaimnak...
2014. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, én 21 vagyok de a baráti társaságomban(18-25) sosincsenek ilyen debil szövegek.
2014. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gyenge kislány (gondolom). Ne hagyd magad. Ilyenkor visszaszólhatnál lazán. Például oda szólhatnál mikor megint kezdik, hogy:

"Irigykedtek, hogy neki van csaja, és ő ezeket ki is tudja próbálni." vagy "Ezeket, azért mondjátok, mert ti is ezt csináljátok egymással." De, ha nem akarsz, ilyeneket, akkor egyszerűen ne figyelj rájuk, és hagyd őket faképnél. Ha nem hagyják abba, akkor kapj*k be! És, nem érdekel ki mit mond. Én ezt tenném, ha engem szívatnának és már nagyon az agyamra mennének. Vagy egyszerűen sz@rnék a fejükre.

2014. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ez kérlek szépen a 24-33as, felettébb érett korosztály manapság"

Érdekes, 31 éves vagyok, de az ismertségi körömben egyik 24-33 éves sem viselkedik így.

2014. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!