Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék neki visszavágni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék neki visszavágni?

Figyelt kérdés

Régebben megbántott egy fiú. Nem törődött az érzéseimmel és csak "arra" kellettem neki. Akkor összvissz két hónapot jártunk, nem foglalkozott velem ezért szakítottunk.


Most egy idő elteltével már tiszták az érzelmei és nyíltan közeledik felém, látszik rajta hogy szeret/szerelmes. Szeretnék neki "visszavágni" a sok sérelemért és lelki fájdalomért, ami nekem álmatlan éjszakákat és sírós, depressziós hangulatokat okozott anno. Én már nem érzek iránta semmit se, megújultam és boldog, független csaj vagyok.


Hogy tegyem? ;) Ötletek, tippek, tanácsok? ;)


2013. febr. 2. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyerekesek vagytok mindketten. Mi az, hogy látszik rajta, hogy szerelmes? Ezt nem mindig lehet látszatra megmondani...lehet, színészkedik megint, mert dug.i akar újra. Egyszerűen xard le.


F25

2013. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy lepontoznak, de sehogy. Neked is rosszul esett, miért kell a másikat megbántani? Inkább mondd el neki, hogy mennyire megbántott és bocsáss meg neki. Aztán éljetek boldogan, vagy együtt, vagy külön.
2013. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csábitsd el, vetess magdnak minden fhost használd ki mint a phicsa minnél jobban és minnél jobban szerelmesitsd magadba szal legyél nagyon kedves meg hasonlo de ne hagyd h hozzád érjen meg ilyenek vágod...

És mikor már meguntad v ugy érzed már nem huszhatod tovább h megse csokolod akkor irsz neki egy üzit h csak erre kellet... :D

Remélem segitettem.

16/f

2013. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát igen 2# nem tudja, mennyire lehet élvezni egy bosszut....

Tépd ki a szivét akis féregnek....!!!!!!!

Sok sikert hozzá :D:D:D:D:DDDD

2013. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hülyeség arra pazarolni az időd hogy visszavágj. helyette keres egy barátot.
2013. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"csak arra kellettem neki"


Nem kellett volna belemenni. Nem csak ő volt hülye.

2013. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# Te hülye vagy.... de nagyon keményen....

Ha valaki szerelmes és.... áááh b+ farkam fog neked magyarázni... idiota..........

EZ nem idöhuzás..

ha 10 év mulva viusszanézel erre a 2 honapra és az utánna következö idökre, ne arra kelljen gondolnod mennyire rossz volt.... Nem sokkal jobb az, ha arra gondolsz mennyire összetörted a mocsok kis patkánynak a szivét és lelkét... márha van neki.... milyen lelketlen féreg csinál már ilyet............ -.-"""""""""""""

2013. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit oktatsz te itt a szerelemről a 16 éveddel te szerencsétlen?:DD A szerelem meg nem azt jelenti, hogy hülyének kell lenni. De biztasd csak a bosszúra, te aztán nagyon tudod mit mikor hogy kell csinálni :D Kis csicska. Na pihenj le.
2013. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!