Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod sokszor túl fáradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod sokszor túl fáradt a szexhez, azzal lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Mindketten egyetemre járunk, de a párom mellette dolgozik is, és sokat kivesz belőle a munka meg a tanulás (készül az államvizsgára, plusz mellette írja a diplomamunkáját is), és ez elég negatívan hat a szexuális életünkre.

Nekem kicsit lazább az órarendem, több időm van itthon, szóval érthető, hogy este én nem vagyok annyira fáradt, mint ő, és igenis, sokszor lenne kedvem még rosszalkodni. Kedve az neki is lenne, inkább csak ereje nincs. Ilyenkor mondogatja is, hogy ne haragudjak, ezzel nem tud mit csinálni, tényleg szeretné, de ki van merülve, és ígérgeti, hogy majd bepótoljuk. Nem hibáztatom érte, mert tényleg nagyon sok minden van most a vállán, úgyhogy ezt meg is értem, de lassan ez már rendszeres lesz és akárhogy is szeretnék alkalmazkodni, nekem ennél egy picikét azért több kéne. Nincsenek nagy igényeim, igazából én heti 1 alkalommal is már teljesen jól elvolnék, de jelenleg lassan ott tartunk, hogy jó, ha kéthetente 1x együtt tudunk lenni... Na jó, ez egy kicsit túlzás, de nagyjából ez a helyzet. :S


Tudnátok tanácsolni valamit? Lehet ezzel egyáltalán bármit is kezdeni?


Igen, már beszéltem vele is erről, nem egyszer és nem is kétszer, elég sokszor leültünk megbeszélni a dolgot, úgyhogy a barátom is pontosan tudja, hogy nekem ez probléma, de sokszor tényleg fáradt, látom is rajta, hogy kimerült, és egyszerűen este már nincs ereje velem hancúrozni.


A szakítás szóba se jöhet, ezt leszámítva minden tökéletes közöttünk, 4 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt is élünk és közös jövőt tervezünk, tehát nem emiatt fogom felrúgni a kapcsolatunkat, csak jó lenne, ha javíthatnék egy kicsit valahogy az együttlétek számán, mert ez a kéthetente 1 alkalom nekem tényleg nagyon kevés... :S


Várnám az építő jellegű ötleteket. Ha lehet, csak normális válaszokat kérnék, az ilyen "majd én megd*glak bébi" típusú hozzászólásoktól kíméljetek meg, légyszi!

Előre is köszönöm a segítséget!


23/L és 25/F



2014. márc. 19. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Basszuskulcs, dolgozik, tanul,cseppet sem lepődtem meg. Végezzetek, oszt lesz idő.
2014. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináljátok reggel.
2014. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen tempóban nem éli meg az első gyereketek születésnapját a párod.
2014. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elvileg ez az utolsó féléve, aztán talán kicsit könnyebb lesz az életünk.

Reggel mindketten korán megyünk, annyival előbb meg biztos nem fog felkelni, így is hulla, úgy kell felráznom, hogy legalább a szokásos kis bögre kávéját bele tudjam önteni. :D

2014. márc. 19. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

de angyal vagy :)

amúgy erről csak annyit, hogy most neked kell önfeláldozónak lenned, sajnos velem is volt ilyen, durvább is ennél...hát kitartás, ezt csak a szerelem segíthet átvészelni

2014. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Léböjt kura!

10 nap után annyi energiája lesz hogy tutira marad még arra is.


a film végén van a dolog, mikor azon van a hangsully hogy TÖBB ENERGIÁJA VAN A NAP VÉGÉN.....


[link]


keresd a 15 napos plan pdf ben.....


www.rebootwithjoe.com


NAGYON FONTOS Hogy feküdj rá a dolgra, mert a sex fontos!

Azért nincs energiája mert nem eszik olyat, amiből lehetne, így a szervezet 63% on dolgozik. Saját tapasztalat!

2014. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!