Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy egy éjszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

91212321 kérdése:

Lehetséges hogy egy éjszaka alatt kialudt a tűz?

Figyelt kérdés

Lassan 9 hónapja vagyunk együtt és mindennél jobban szeretjük egymást, nem egy átlagos kapcsolat, hogy csak együtt akarunk lenni valakivel, mert rossz egyedül..Tényleg azt gondoljuk és érezzük, hogy örökre együtt akarunk lenni és nem számít senki más! Mindent imádunk a másikban, amikor csak tudunk együtt vagyunk.(Már-már élettársi kapcsolat). 3 nappal ezelőtt egyik este pont azt éreztem, hogy Ő az igazi és örökre vele akarok lenni (mindezt ölelés közben). Mostanában sok problémám, van az életem romokban, kivéve a kapcsolatunkat. Este pont ezt beszéltük meg, sokat sírtam és elvoltam keseredve. Ebben csak ő segített. Aztán aludtunk összebújva ölelve egymást és reggel mikor felébredtünk a szokásos jó reggelt csók után olyan volt mintha nem éreznék semmit.(abszolút semmit, senki és semmi iránt, se szomorúságot, se félelmet, se szeretetet) A szomorúság érzése azóta visszatért, de a többi nem és nem értem mi van velem. De tudom, hogy még mindig szeretem, mert ha rá nézek valamilyen szinten érzem, hogy szeretem, de mellette van egy ilyen semmilyen fura érzés, ha pedig nem vagyunk együtt akár fél órára is, már hiányzik. Egyszerűen kikészít, ahogy nem tudom érezni azt amit korábban.(3 nappal ezelőtt) Már azon gondolkodok, hogyha nem múlik el valahogy, akkor nem akarok így élni. Már csak Ő az egyetlen dolog, amiért élek.

Valakivel történt hasonló vagy tudja mi lehet az oka? Vagy mi segíthetne rajtunk?



2014. ápr. 22. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2014. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Olyan nincs,hogy valami elmúlik vagy kialakul egyik percről a másikra.Minden érzés,állapot egy folyamat eredménye.Vagy szeretsz valakit,vagy nem.Ha szeretted eddig,akkor most is szereted valószínűleg,de lehet,hogy már nem olyan hévvel,vagy csak rosszabb napjaid vannak,és a gondok elnyomják ezt az érzést.Ettől még lehetsz szerelmes.Az is lehet,hogy volt a kapcsolatotokban valami,ami elvezetett idáig,ilyenkor érez az ember úgymond ürességet magában.Gondold végig mindezt alaposan.Talán volt régebben egy törés,amit átéltetek,és onnantól már semmi sem volt ugyanaz.Vagy szellemileg annyira leterhelt vagy mostanában,hogy elfáradtál,és nem mindig érzed magad lelkileg ugyanúgy.
2014. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tartsd tiszteletben minden pillanatot amit megéltél pároddal, és lassan visszatérsz önmagadhoz.Ne ragaszkodj ahhoz, hogy újra az legyen, mert akkor nem leszel képes a jelenben önmagad lenni, és a lehetősége is elmaradhat annak, hogy újra mélyebben érezzétek egymást.Csak tudatosítsd, hogy az embernek és így a párodnak is és neked is, lehetnek olyan pillanatai, amikor kevésbé megértő, kevesbé képes szeretni.Ez a férfi és a nő biológiai működésével is összefügg..Tehát légy megértőbb először önmagaddal, és azután párodat is megérted majd amikor mondjuk szeretkezés után egy kicsit kevésbé van tele szeretetenergiával.Ha tényleg szereted, akkor ezt a tényt elfogadod, és megérted, majd türelmesebb leszel.És nem hibáztatod se őt, sem magadat.Amikor tele vagy szeretettel, egyúttal önmagadat is jobban szereted.Amikor szerelmes vagy, egyúttal önmagadba is szerelmes vagy.

Tehát csak kezdd el élvezni az egyedüllétet is, és ha párod is így tesz, annyi plussz energia keletkezik, hogy azt már megosztani szeretnéd majd, és nem hiányolni fogod.

A lényeg, hogy az amit megtapasztaltál pároddal, azt a boldogságot, önmagadból is megtapasztaltad, erre emlékezz.És többé nem fogod magadat a múlttól függővé tenni.Csak arra figyelj, hogy a múlttól függetlenül tekints mindig párodra, mert akkor nem a múlthoz mérten reagálsz őrá!

2014. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük az eddigi válaszokat és reménykedünk még pár ilyen hasznos tanácsban! :)
2014. ápr. 23. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:

ott a szivedben a lelkedben kell érezni mit akarsz mit érzel

képzelj el egy ingaórát.. ide oda kileng,azok az érzéseid,az egyik oldalra leng akkor van rossz ha a másik oldalra akkor van jo,de aztán az inga lenyugszik,lassul és pont középen hogy egyensuúyban legyél érzelmileg megáll.

2014. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi volt. VÉGE!
2014. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőknek vannak nagyon furcsa dolgai az érzelmek terén.. ez az egyik ilyen. Mondhatni tipikus, és kicsit ijesztő. :D
2016. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!