Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma éjszaka alvás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma éjszaka alvás közben véletlen megütöttem a barátnőmet, aki ezek után elzavart a . -ba. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egész úgy történt, hogy durván éjfél felé oda értünk hozzá, mindketten fáradtak voltunk, ezért lefeküdtünk aludni...

Ez még szép és jó, de nekem meg volt egy olyan álmom, hogy mikor mentünk hazafelé, bnőmnek beszólt egy srác, és ezért meg akartam verni...

Na már most... Valamiért a való életben, miközben aludtam, megütöttem barátnőmet, aki ezek után felrázott álmomból...

És a legrosszabb az, hogy én ezt nem direkt csináltam, totál tudatomon kívül történt az egész, mert ugyebár én aludtam, mikor ezt tettem, de barátnőm engem okolt érte...

Ezek után vissza feküdtünk, de nem tudott elaludni, mert totál meg volt ijedve a történtek miatt, gyakorlatilag kidobott a házból, azzal, hogy takarodjak haza...

Már majdnem fél éve vagyunk együtt, minden szempontból tökéletes kapcsolatban élünk, de ezt a húzását nem tudom megérteni... :(

Engem okol egy olyan dolog miatt, amiről nem is tehetek, és még az életem árán sem ütném meg őt, mert nagyon nagyon nagyon szeretem...

De most félek... Nem tudom, hogy mi tévő legyek, nem akarom elveszíteni őt... Megbeszélni meg ezt most nem tudom vele, mert ugyebár kidobott...

Segítsetek! :(



2014. ápr. 12. 05:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Hát ha nincs lehetőség másik ágyon aludni nálunk, akkor erre az éjszakára szólt a kidobás, illetve az egymás mellett alvásra szól, nyilván nyugodtan akar aludni, és azt úgy nem lehet, ha esélyes, hogy álmában pofánverik.
2014. ápr. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazàn tudom megèrteni mièrt küldött el ezèrt, hiszen nem direkt volt, ilyen bàrkivel elõfordulhat. Nagy ügy. Nen kell ebbõl problémàt csinàlni. Nekem kèt èves kapcsolatom van, ès nem egyszer, nem kètszer fordult elõ hogy èjjel egy rossz àlom miatt vagy èppen mert rosszul fordultunk meg ezèrt vèletlenül egyikünk odacsapott a màsiknak. Felèbredtünk erre az esetre, bocsànatot kèrtünk egymàstól aztàn egybõl vissza aludtunk. Ebbõl nem kell ügyet csinàlni.
2014. ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Az egyik exbarátnőm pl. állandóan rugdalódzott álmában.

A másiknak, meg állandóan kifolyt a nyála.


Szóval a nők sem jobbak!

2014. ápr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de azt,hogy hoztad össze? vagy ütötted meg? erősen,vagy csak úgy felkelt rá? a nők is hajlamosak túlozni........:)
2014. ápr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy pontosan nem is tudom, hogy hol ütöttem meg szegényt, de annyi biztos, hogy ököllel és oldalról... Azt hiszem a hasát vagy a rajta fekvő kezét... Tényleg nem tudom, de nagyon megijedt...

Mondtam neki, hogy nem direkt volt, nem győztem bocsánatot kérni, de hiába, továbbra is én voltam a hibás, még ha nem is tehettem róla...

Nem tudom, ez amúgy normális, hogy amit az álmomban átélek, kivetítem a valóságra? Gondolok ez alatt a mostani esetre pl. hogy miért ütöttem meg, de ami fontosabb, hogyan tudok ilyet csinálni akaratom és tudatomon kívül?... Pszichiátriai eset lehetek... :D

Kinek adtok igazat? Nekem vagy neki?

2014. ápr. 12. 07:59
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Iigazán ostoba a barátnőd.


Az én barátom egyszer beledugta az ujját az orromba éjjel. :D De volt már hogy odacsapott. Fájt, felébredtem, de hát ez van... Én is csaptam már oda neki... vagy volt, hogy úgy aludtam el, fogtam a szerszámot.. és rosszat álmodtam, úgy megszorítottam, hogy látszott rajta a kezemnyoma... Felébredt, lefejtette az ujjaimat, megsimogatott és aludtunk tovább.

Sose jutott eszembe, hogy az álmában elkövetett odacsapások miatt kirugdaljam...

2014. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

na ne mááár.

azért ezért 1 fél éves kapcsolatot tönkre tenni.


korotok?

2014. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem normális a barátnőd.. Nem fojtogattad az álmában, hanem megütötted, és véletlen, hogy őt, simán beleöklözhettél volna a falba is.


Én a barátomat rúgtam meg legutóbb, másnap reggel mondta, hogy úgy kellett csitítgatni az este, mert a falat is megrúgtam és nem akarta, hogy bajom essen.


Nekem is ütötték már meg a combomat hasonlóan.


Próbálj beszélni a barátnőddel, de szerintem végtelenül ostoba, ha ezért felrúgja a kapcsolatotokat.


Neki kellett felráznia az álmodból, tehát nyilván tudja, hogy álmodtál és véletlen volt.

2014. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2014. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Még mindig együtt vagyunk, igaz, nem épp a legjobb kapcsolatban, de hát mindenhol vannak hibák, együtt megoldjuk valahogy... :)


Köszönöm amúgy a válaszokat, és azt is, hogy nem kerteltetek, hanem az őszintét vágtátok az arcomba, mutattam ezt neki is anno, és nehezen, de belátta, hogy igazam volt...

2014. szept. 21. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!