Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális a pasimtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a pasimtól, hogy mindig furikáztatni akarja magát velem?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy van jogsim és nemrég kocsit is kaptam,amióta a barátom hurcoltatja is magát a munkahelyére,ahelyett,hogy a lehetséges tömeg közlekedési eszközöket használja.Önző dolognak hangzik,de azt szeretném,ha jogsit tenne,mert már kezd visszaélni azzal,hogy nekem autóm van és mindenhova vitetni akarja magát.

2014. ápr. 22. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Tiszta gáz
2014. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy pasi szeret autókázni.

Értem?

2014. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gáz.
2014. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem furikáznám.
2014. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyjából útba esik a munkahelye és ugyanakkor jártok akkor érthető, de ha te pl. ki sem mozdulnál még akkor a lakásból amikor neki mennie kell, akkor szerintem is menjen inkább tömegközlekedéssel.
2014. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kifizeti a benzint, akkor oké.
2014. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

# 5


Te idióta! Azért feminista valaki, mert nem akarja elvinni folyton a barátját mindenhová? Főleg ilyen benzinárak mellett, lol... Még ha legalább nem venné természetesnek, és nem élne vissza vele, akkor egy fokkal jobb lenne.


Persze, majd mindjárt el is tartok egy pasit, mert ha nem teszem, feminista r.ibanc vagyok!


Én sem furikáztatom magam, és soha nem várnék el semmit hasonlót, így ha az én barátom művelné ezt, bizony helyretenném elég durván.

2014. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Primitív, magányos halálra ítélt, szerencsétlen tahó. :)
2014. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most akkor Dacia, vagy Mercedes? :)

Amúgy ezt nektek kéne megbeszélni, pl így: drágám, kezd egy kicsit elszállni a költségvetés a tankolás miatt, szeretném egy kicsit csökkenteni az authasználatot. Mi lenne ha rendesen busszal járnál mint rég? Olykor lehet autókázni, de nem fér bele hogy mindíg... pl így!

2014. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valamennyire ez nálunk is így van, annyi a különbség hogy én nem dolgozni járok hanem egyetemre (31 évesen még nappalis hallgatónak lenni a 19-23 évesek között mostmár kicsit "gáz") és reggelente elvitetem magam mert a buszon heringparty van, viszont az autó az enyém csak nekem sajnos elvették a jogsimat, így barátnőm az aki vezethet. Még soha nem tette szóvá hogy ez neki nem jó.
2014. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!