Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még a nyáron volt egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányyy kérdése:

Még a nyáron volt egy barátom akit csak úgy ok nélkül megcsaltam és azóta nem akar vissza írni stb. hogy tudnám vagy mivel tudnám meggyőzni, hogy újra ugyan olyanok legyünk mint régen? (szerelmesek)

Figyelt kérdés
Volt egy szerelmem, először még csak barátok voltunk, de aztán a következő üzenetet kaptam tőle: 'szia szépség hogy vagy? olyan szép vagy!' És aztán kapcsoltba lettünk (facebookon csak) és nekem azt mondták 5/4-en, hogy ő egy fake és volt egy másik ugyanolyan nevű is és azzal lettem aztán kapcsolatba. (szóval megcsaltam a másikat) És én ezt nagyon de nagyon megbántam és most már nem akar vissza írni és nem akarja velem fogytatni a kapcsolatot, azt mondja, hogy ő már nem szerelmes belém. Hogy tudnám meggyőzni, hogy újra ugyanolyan jóba legyünk mint akkor "régen"? :(

2014. ápr. 23. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az eddigi válaszok 50%-a "mivan???" :D
2014. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hogymiapékvan?!
2014. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, 9?
2014. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bizony,, a világ szép lassan változik, nem soká a facebook lesz a mérvadó minden kapcsolatban, méf ugyis ha soha nem találkoznak élőben ...


Ez van, alkalmazkodni kell

2015. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!