Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy férfi szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi szerelmes lettem belé de ő csak kihasznál, van felesége és több ilyen lány is van az életébe mint én. Nem tudom irányítani az érzéseim szeretem, de nem akarok vele lenni, mert csak szexre kellek. (Ő vette el a szüzességemet) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Istenem... meg is érdemled.
2014. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Átvert én meg hittem neki. Ezért miért érdemlem meg?
2014. ápr. 23. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Probáld meg elfelejteni, egy szélhámos, aki nem becsüli a feleségét és több lányt hülyét azt inkább felejsd el. Vannak ilyen tipusu férfiak, én nem foglalkoznék vele, lehet fél évig rossz lesz, de ismerkedj, barátkozz, lehet találsz olyat aki tényleg megérdemli hogy szerelmes legyél bele. Ne menj bele egy ilyen megalázó kapcsolatba, és másokat se bánts meg vele (feleségét), neked is rosszul esik ez a helyzet, akkor a feleségét még jobban bánthatja.
2014. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld minél jobban elkerülni, és tudatosítsd magadban, hogy ez nem egy jó ember, sőt ez egy féreg...
2014. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
Hát szeretheted épp csak minek?
2014. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
talán azért mert hülye vagy?!
2014. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hülyének nem mondanám magam, csak naivnak;)

És nem akarom szeretni felejteni akarok, de nem tudom hogyan. Mindig megtalál így lehetetlen valakit elfelejteni

2014. ápr. 23. 23:08
 8/12 anonim ***** válasza:

megmondod,h beakarod fejezni.fogod letiltod a számát,így hívni nem tud. ha személyesen bukkan fel közönyösen elküldöd. stbstb.

én is végigjátszottam már ezt, nehezen,de egy idő után befejezi,ha látja,hogy már tényleg semmi értelme annak,h teperjen... de akkor ezt elkell dönteni,meg nem ellágyulni,mert akkor ennek sincs semmi értelme..

különben nekem is voltak még iránta érzéseim mikor elkezdtem leépíteni,de akkor már a "megvilágosodott" szakaszban voltam, nem a rózsaszín felhőben. s végig gondoltam, hogy komolyan,mi a francot csinálok,és miért pazarolom az időmet egy ilyen emberre, mikor vannak rendes srácok is, ennek meg csak szexre kellek leginkább, egy pótléknak? áh...mondjuk ő nem volt házas, csaja se volt,de... na mindegy,nem egy olyan aki után sírni kell, szóval,engedd el a dolgot, egy ideig rossz, elmúlik.

2014. ápr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szerintem is kerüld...Aztán ha majd egyszer oda megy hozzád akkor csak mond meg neki a véleményed erről az egészről és koptasd le először finoman és ha ezt nem érti akkor...am...heréld ki...na jó ez durva volt de az a lényeg hogy másodjára koptasd le erősebben.
2014. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Na ez a Casanova ecsem :D A hulye nok meg ajulnak bele a karjaba utana meg dobja oket, en meg szeretnnem becsulnem oket de velem meg szoba sem allnak. De az ilyennek meg egybol szetteszik a labukat ... Nincs igazsag a vilagon
2015. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!