Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal esténként telefonál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal esténként telefonálni szoktunk, de néha nem hív, vagy nem veszi a telefont. Ilyenkor a haverjaival van általában, tesója szerint is, aki soha nem védi őt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Milliószor összevesztünk már emiatt, mert engem borzasztóan zavar a dolog. Nem bánom, ha mennek sörözni, vagy valahová, ha előtte megteszi, hogy ír egy rövidke sms-t, vagy felhív, hogy ne várjam a hívását. Néha ír, néha én, engem meg széttép az ideg... Nem tudom mit csináljak vele.

2014. ápr. 24. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Tuti megcsal. Hagyd már levegőhöz jutni.
2014. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elég nagy teret is adok neki, de szerintem aki szeret, az minden nap kíváncsi rád..
2014. ápr. 24. 21:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
éretlen vagy. meg kell tanulnod, hogy nem a gyereked vagy a beosztottad. joga van kikapcsolódni és nem kell mindennel elszámolnia. így csak elmarod magadtól...
2014. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem ha te felhívnád a barátod/barátnőd este, és nem venné a telefont( bizonyos időközönként) , te is aggódani kezdenél
2014. ápr. 24. 21:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nálunk is így kezdődött, aztán kiderült, hogy még 3 nője van rajtam kívül. Persze nem törvényszerű, hogy mindenkinél így van, de ha sorozatosan nem érdekli, hogy hívod, nem reagál, akkor érdemes utánajárni a dolognak.
2014. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Totál felesleges minden este csevegni + aki szeret az akkor is szeret, ha eltérő elképzelései és igényei vannak, mint neked. Hiába hisztizel, hogy aki szeret annak minden nap kíváncsinak kellene rád lennie, ettől még a Föld lakosságának úgy 40%-a tuti nem így gondolja és nem is fogja.


Én is szeretem a barátomat, de nem dől össze a világ, ha 1-2 napig nem kommunikálunk semmilyen szinten.


Az idegbajod ellen meg szedjél magnéziumot vagy nyugtatót, mert beteges, ha ettől széttép az ideg, hogy a barátod nem veszi fel a telefont... (Ha napokon keresztül nem venné fel egyáltalán, akkor érthető lenne, de így?)

2014. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az még belefér,ha a telefont nem mindig veszi fel,mert benne van a pakliban,hogy nem hallja,töltőn van,alszik,kimegy,mert dolga van,vagy sörözés közben zene szól és nem hallja meg,stb.Az viszont számomra is furcsa,hogy nem keres,nem hiányol,és nem reagál arra,hogy kerested.Talán ő másképpen áll ehhez a kapcsolathoz,mint te.Míg te véresen komolyan veszed,ő lazábban.Ettől még nem biztos,hogy megcsal vagy nem szeret,csak másképp gondolkodik,mint te.Igazából én is küzdöttem sokáig ilyen gondokkal,de ahogy érettebbé vált a gondolkodásom,sok dologra rájöttem.Nem szabad befeszülni,mert megszállottá válsz,és megmérgezed a kapcsolatot.Ha pedig a barátod megbízhatatlan vagy link,az ki fog derülni,és ezen az sem fog segíteni,ha idegeskedsz vagy féltékenykedsz.Én is voltam ilyen,kicsit vagyok is még,de ezt kezelni kell,mert nincs jó vége soha.Fogadd meg a tanácsom,légy lazább és megértőbb.
2014. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sem akarok minden este telefonon beszélni a párommal, ha nagyon szerelmes vagyok. De tényleg. Volt már olyan álmaim asszonya, akit még fűzni kellett volna, mert nem is voltunk egy pár, csak egymásra voltunk kattanva, és amikor csak tudtunk, együtt voltunk, de mindig ő hívott hamarabb, nekem ritkán jutott volna eszembe magamtól. Miért? Én például utálok telefonálni. Főleg akkor, ha ez egy elvárt, rendszeres kötelesség esténként. Volt ilyen barátnőm is, akivel a távkapcsolat miatt így beszéltünk rendszeresen esténként. Rendesen tehernek éreztem, mert tudtam, hogy 8 óra körül hívnom KELL, mert jaj, milyen már, ha nem. Hagyd egy kicsit, keresd jóval ritkábban, és valószínűleg a kapcsolatotoknak is jót fog tenni. Tudom, hogy a legtöbb fiú barátomat is mennyire idegesíti, ha egy sörözés alkalmával folyamatosan hívogatja a barátnője. És végül hadd idézzek az érces hangú Charlie egyik legszebb dalszövegéből: "Fontos vagy, de fontos a csönd is..."
2014. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó kettő, imádom a válaszaitokat, köszönöm!! :))
2014. máj. 14. 17:55
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, ha hasznát tudtad venni a sok kusza gondolatnak, amit leírtam :)
2014. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!