Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet? Másokkal csetel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet? Másokkal csetel esténként facebookoon, ahelyett, hogy hozzámbújna, megsimogatná az arcom, beszélgetne, érdeklődne. Tárgyakban próbálja kifejezni a szeretetét. Elképzelhető, hogy ebből lehet még normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Házasságellenes, de gyerekszerető. Én házasságpárti, de ribitnemtűrő. Ő szereti az esztétikát egy nőben, és a karcsúságot. Én sportos vagyok, de nem vagyok boldog, viszont szeretem. Nekem nem kellenek tárgyak. Ő 43, én 24. Ezzel semmi baj. Lehet ebből még jó? (Ez nem azt jelenti, hogy most rossz!)
2013. júl. 12. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szeret, de ettől még qrva rosszul mutatja ki...
2013. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"de nem vagyok boldog, viszont szeretem"


"Ez nem azt jelenti, hogy most rossz!"


kicsit ellentmondásos a sztori...

2013. júl. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem valószínű hogy változna, főleg nem sokat

ha nem vagy vele boldog, lehet szakítanod kéne

2013. júl. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hu.. Jo fiatal csajt szedett maganak:)) en 32 vagyok nem lennek jobb?:P
2013. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Buboreklany02! Én is ellentmondásos vagyok. Kitartó valaki mellett, de nem önfeláldozó a végsőkig. :S
2013. júl. 12. 00:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem társkeresésből írtam ki a kérdést, csak kíváncsi vagyok mások véleményére: pasis és női véleményekre.. Azt hiszem, még nem látom a párkapcsolatok lényegét. Mi az, ami egyáltalán számít? Aminek értéke is van, és boldoggá tesz? Mi az, ami boldoggá tesz, és ami nem csak a divatos ruha látványa egy feszes mellel önmagában és hogy mennyire szexis valaki, vagy hogy szép-e a neve. Mennyire lehet hinni feltétlen egy pasinak, aki őszintének mondja magát?
2013. júl. 12. 00:56
 7/10 anonim ***** válasza:

nézd ő a kapuzárási pánikját éli, ez sok mindenben mutatkozik meg, mindenkinél másként csapódik le, sőt több évig tart

amúgy nem tudom mióta vagytok együtt, hiába vagy fiatal ez neki nem elég, ha fb-n beszélget, most komolyan nem arról milyen idő volt ma, ha évekig elviseled, lehet valami, de 19 év, az rohadt sok

teljesen más elképzelésekkel, nem hiszem 10 év múlva ebből még lenne valami, az idő telik, innen a Te dolgod végig gondolni és ahhoz mérten cselekedni, de ésszel N

2013. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2 éve tart. Már a gyerek kérdés is szóba jött, de a bizalom hiánya miatt nem akarom. Egyébként szeretnék.
2013. júl. 12. 01:09
 9/10 anonim válasza:
eből lehet valami hagyad egy kicsit hagy élje a saját életét
2013. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó névtelen hozzászólónak a választ :)
2013. júl. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!