Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nulla a kommuniká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nulla a kommunikáció köztünk, egyetemista és mindig "tanul", de esténként azért van ideje sörözgetni. Van olyan, hogy pár napig nem is beszélünk. Hogy tűrjem el ezt?

Figyelt kérdés
Megérteném, ha valójában tanulna, de egyetem mellett jut ideje esténként sörözni a haverokkal. Ha szóba hozom, hogy talán elhanyagol, akkor szerinte intoleráns vagyok. Mit csináljak vele, hogy hassak rá?
2013. dec. 1. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítasz?Mit kell ezen tűrni?!
2013. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sehogy ne tűrd el, hagyd ott ...
2013. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mond el neki konkrétan azt amit gondolsz. Próbáld meg vele megértetni. Ha nem érdekli, nem akarja figyelembe venni akkor teljesen fölösleges is egy olyan hajóban evezni, ahova két ember kell hogy haladjon is valamerre.
2013. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sulek Péter ***** válasza:
nekem is az a véleményem,hogy válts. találsz jobbat hidd el :)
2013. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De az a rossz, hogy 2 éve együtt vagyunk, és nagyon szeretem. Szokatlan ez a helyzet, mert azelőtt mindennap beszéltünk. Próbáltam vele megértetni milliószor, hogy nekem ez így nem jó, de sikertelen volt eddig minden...
2013. dec. 1. 21:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
aha már értem szenvedsz de nem akarsz szakítani hanem szó szerint csak tűrési tanácsokat akarsz.....gáz lesz az életed ha a tűrőképességeden múlik majd hogy mennyire érzed magad jól vagy rosszul
2013. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor szenvedj tovább!!!Nem értem miért kell egy bunkó majom mellett maradni!

Keress egy normális srácot aki megbecsül és nem csak megdug.

2013. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elsősorban azt szeretném tudni, hogy menthető-e még ez a dolog, persze egy idő után én is megunom :)
2013. dec. 1. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondtuk, ez nyilván a barátodon múlik. Így elsőre nem nem látom sok esélyét a javulásnak.
2013. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi esély.Ne reménykedj.Nem vagy te katona,hogy a végsőkig harcolj valamiért.Ez csak egy szerelem ahol leszarnak.
2013. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!