Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehetséges, hogy egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges, hogy egymásnak rendelt minket a sors, de még nem vettük észre?

Figyelt kérdés
Az van,hogy szerelmes vagyok az unokatesómba.Ilyen fogadott uncsitesó féle,először 7 éve láttam.Első pillantásra az az igazi filmes bizsergető rózsaszínfelhős megszólalni sem tudok érzés.Akkor még csúnyácskább voltam,de a srácot olyanokra vettem rá,amire mások nem.Szóval valamit őt is érzett.Kb 5 évig volt ez így,aztán bevallotam,hogy tetszik nekem.Az ő válasza erre egy mosoly volt.Rendben.Azóta nem láttam,csak hallottam róla a családi "gyűléseken".Aztán...elkezdtem én is nőiesedni.Egyre több srác figyelt fel rám.Majd megtudtam hogy az uncsitesómnak barátnője van.Egy világ tört össze bennem,de nemsokára én is ráakadtam a páromra.Kb másfél éve vagyunk együtt.És most először egy éve húsvét alkalmával láttam uncsitesómat.És óriási problémám van...ugyanazzal a filmes szerelmes érzéssel küszködök a közelében,de ahogy észrevettem ő is eléggé zavarban volt,és nézegetett.Aztán anyuja mondta,hogy látni a drága fiacskáján is,hogy valamit észrevett bennem.És most esélytelen az egész helyzet,hiszen ő is szerelmes a barátnőjébe,és én is a barátomba...de lehetséges,hogy egy idő után mi összetalálkozunk,és együtt leszünk?
2014. ápr. 22. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, miután mind a kettőtök párja rájön, hogy ostoba palimadarak akiket teljesen hülyének néztek, és nem dobnak ki titeket. Inkább előszőr szakítsatok a párotokkal ne hülyítsétek őket, mert ez így rohadtul gáz.
2014. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hülyítünk senkit,ugyanis a sráccal nem beszélgetünk,nem is találkozunk :)egyszerűen csak,mikor a családi összejöveteleken ő is ott van, ezer évente egyszer,akkor látjuk egymást,és akkor jön elő minden,ami csak olyan hogy tudom hogy ott van,mert látszik mindkettőnkön.de akkor sem beszélünk.csak az a hülye érzés...
2014. ápr. 22. 19:58
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:
Marha buta vagy, ha ilyen érzések után elhiszed magadnak, hogy szerelmes vagy a barátodba! Nem, nem vagy szerelmes a barátodba, különben semmit nem mozgatna meg benned az "uncsitesó".
2014. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja lehet, de amint elmúlsz 16 rájössz, hogy az élet nem egy film és az efféle sorsszerűség csak egy emberi kreálmány. Ne értsd félre nem vagyok ellene a romatikának de amit leírsz az olyan 11-12 éves gyerek vélekedése a szerelmről.

Akkor most rokonod vagy nem? (szerintem mondjuk unokatesóra nem kéne rámozdulni). Ha meg mindeketten szeretitek a párotokat akkor mi a kérdés? Amúgy persze lehet, hogy összejöttök később, csak ne lepődj meg ha pofáraesés a vége az itt leírtakból ugyanis nagyon úgy tűnik, hogy alig ismered a srácot.

2014. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"lehetséges, hogy egymásnak rendelt minket a sors, de még nem vettük észre?"

Igen,a földön élő kb 7milliárd embernek pontosan a fele ezt gondolja a másik feléről. Így lesz egyre több és több ember a földön. Vannak persze anomáliák,mint például Magyarország,ahol csökken a népesség.Ezek szerint errefelé az emberek MÁSKÉPP gondolkoznak.

2014. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!