Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, ha valakibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha valakibe nagyon szerelmesek voltatok, de nem jottetek ossze viszont tobb evig vagytatok a lanyra akkor utana hogy gondoltok ra?

Figyelt kérdés

Pl ha mar nem latjatok minden nap? Hianyzik nektek vagy nem is emlekeztek ra? Meg ha ujra talalkoztok vele elojon az az erzes?

16/L



2014. ápr. 27. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen, 8hónapja volt egy lány.... Azóta is hiányzik:/
2014. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érettségi után most nem fogom sűrűn látni a lányt az biztos, és nagyon fog hiányozni. :(
2014. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint a #2-es.
2014. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hét évig sóvárogtam egy olyan lány után, aki sohasem volt belém szerelmes. Romokban volt az életem. Amikor képbe került egy új lány, vele sem tudtam összejönni, két évig vártam rá reménytelenül. Kilenc év elment az életemből a semmire. 33 éves vagyok, és szégyellem magam mindenki előtt, hogy még sosem volt ép kapcsolatom, emiatt lányoknál se merek kezdeményezni. Hiába érzem, hogy meg tudom csinálni, eddig csak kudarc ért engem mindenben. Szép szűzélet vár rám az elkövetkezendő 40 évben.
2014. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Én évekig voltam ilyen helyzetben egy lánnyal, ő sosem vett komolyan, és hiába mondta mindenki, hogy felejtsem el, nem tettem. Aztán lett egy barátnőm, akivel másfél év után azért szakítottam, mert a másik lánnyal kapcsolatban definiált érzelmet kerestem. De tévedtem. Életem legnagyobb hibája volt, mert végtelenül szeretem, és lehet, hogy soha nem tudom helyrehozni, pedig mindent megtennék érte.

Most azt kívánom, bár sosem ismertem volna meg azt a másikat...


23/F

2014. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ohh...
2014. ápr. 28. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak annak nehéz elfelejteni az ilyesmit,aki csúnya.

Mert csúnya ember senkinek nem kell és nincs neki más mint a plátói szerelem.

2014. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretettel gondolok rá, mint egy jó ismerősre. Örülök hogy boldog, szép családja van, mint ahogy nekem is.
2014. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!