Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tud egy lány rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy lány rosszul csókolózni? Mit lehet elrontani?

Figyelt kérdés

Fiúk, mi az, amit tapasztaltatok egy lánynál, hogyan ne csókolózzon, mert nem esik jól nektek?

Tapasztaltatok már tipikus hibákat, amik nem jönnek be smárolásnál?

Azért kérdezem, mert fiúnál én már tapasztaltam kifejezetten rossz csókot is.. Lánynál mi számít annak?



2014. ápr. 28. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

...szerintem ez mindig attól függ, kit csókolsz és éppen mit érzel... :-)


Ha tényleg szereted, akkor feltehetően már ettől a ténytől is jó lesz, mert vágysz rá.

2014. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha hiszed, ha nem, az érzelmek fontosak, anélkül, olyan semmilyen szerintem.
2014. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:) tudom, hogy az érzelmek fontosak. de tegyük fel, nincs szó érzelemről. vagy nem olyan erőteljes.

nem szerelmes csókra gondolok. tudom, h ez csúnyán hangzik, de most csak a rideg technikai dolog érdekel.

2014. ápr. 28. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
fogazás, kapkodás, túl mélyre dugja a nyelvét, túl nyálas, kevés vagy túl sok nyelv stb.
2014. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem a csóknak ösztönösnek kell lennie, nem szabad túlgondolkodni. Akivel szeretitek egymást, azzal szépen gyengéden, türelmesen kitapasztalod, hogy hogy a legélvezetesebb, nem kell könyvből tanulni.

Ne erőltess semmit, hangolódj rá a párodra, figyeld minden rezdülését, próbáld a csókkal az érzelmeidet, pozitív gondolataidat kifejezni neki.

Ne haragudj, de rideg technikázás szempontjából nem tudom komolyan venni a kérdést.

24F

2014. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó, akkor nem kell komolyan venni :)

köszi a válaszokat!

2014. ápr. 28. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!