Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanács, esetleg vélemény? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács, esetleg vélemény? Mit változtassak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Újra felteszem ezt a kérdést mert az előző már " elavult ".

Tehát a történet a következő:



Régen átíratkoztam másik suliba, és ott megtetszett egy lány.

Odajött néha hozzám, beszélgettünk.

Mint kiderült neki is " tetszek ", bár külsőre.

Mivel soha nem volt barátnőm, sőt barátnőhöz hasonló se, ezért bènáztam ahogy csak lehetett. Őt nem érdekelte, kezdett megkedvelni, viszont látszott rajta hogy ő elég határozott odaverős lány, én meg ugye a közelébe egy kétbalkezes dadogó idióta.

Eljött a sulibuli este, ahol mi " összejövünk."

Hát.. nem így lett. Leüllt mellém, elmondta a szokásos " velem van a baj nem veled stb " szöveget, pityergett, én meg megfogtam a kis táskámat, sapimat, és hazasétáltam.

Eléggé megviselt, mert én az idő alatt belezúgtam, és megviselt hogy nem lehetett az enyém.

Lett neki más, mi már nem beszéltünk, nyáron nem is találkoztunk.

Viszont nyár vége felé felkerestem, találkoztunk, és úgy viselkedtem mint egy " férfi ".

De ez csak egy szimpla beszélőviszonyra lett elég.

De nem adtam fel, visszatért a remény,

Csináltam amit kell, mindent megpróbáltam. Kezdett fellángolni közöttünk valami.

Úgy volt, hogy összejövünk. De neki 2 3 napra lett más.

Akkor kicsit padlót fogtam.

Egy hét múlva ráírtam hogy remélem boldogok és azok is lesznek, én meg akkor véglek továbblépek.

De nem voltak boldogok, a csávó megcsalta 1 hét után. Mivel én voltam neki a vésztartalék, újra beszéltünk, átlagosnál jobban kedvelt, így belémszeretett egy pár hét után. ( 1 év telt el majdnem a sulibuli este után, kicsit komolyodtam. )

Össze is jött minden, végre együtt.

Tudni kell hogy szeret inni( alkohol kegyetlen mennyiségbe) így pár este után stb, 1 hónapra rá csókolózott mással 2-3x is más időpontba. Persze taj részegen.

1 hónapra rá megtudtam, elismerte, nem nagyon bírt a szemembe nézni, de szerettem, és elnéztem.

Heti egyszer vagyunk egymással egy délután, neki ez bőven elég, de nekem egy nap után hiányzik.

Szívesebben van a barátaival, és ezt meg is mondja hogy számára sokkal fontosabbak mint én.

Szar hallani.


Ebből jönnek a viták, de mindig én kérek inkább bocsánatot mert ő keményen tűri ha nem beszélünk.


Pár napja összevesztünk, így bánatomban az alkoholhoz fordultam egyszer, egyedül, először és utoljára.

Mikor meglett a hatása ráírtam és önmagamon kívül leírtam neki hogy ez meg ez fáj.. zokon vette.

Mikor kijózanodtam fogtam a fejem hogy megint vita vita vita.

Megbeszéltük viszont, de azt mondta ne beszèljünk és ne találkozzunk pár napig, gondolkozzunk el mindketten. Így jobb lesz.

Én már egy nap után nem birom és cseszettül hiányzik, de ki kell várnom még ő ír. ( nem most lesz )

Szerintetek mit érezhet?

Szerethet?

Véleményeket kérek.. tanácsot.

Mit írjak ha pár nap múlva ír hogy hogy vagyok?

Miben változtathatnék?

Máris hiányzik..


Én : 15/F

Egyed: 15/L



2014. ápr. 29. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Elavult? Ezt ma kérdezted meg!
2014. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ma, de azóta se jött rá új válasz. Ahogy látod erre pedig rögtön. :)
2014. ápr. 29. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Látom, látom, mivel már arra is válaszoltam.
2014. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
istenem, de jó volt fiatalnak lenni... :)
2014. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szeret téged, vagy legalábbis nem úgy mint te őt... szerintem lépj tovább, mert szerintem neki nem tetszik eléggé a belsőd, ez így egyikőtöknek sem jó.
2014. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, de komolytalan vagy, kérdező:D
2014. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy komolytalan vagyok? :)
2014. ápr. 29. 13:58
 8/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Egy pótlék vagy neki, aki akkor van, ha nincs jobb. Ennyi. Mindenki átél ilyet, nincs ezzel semmi gond, de ideje saját magaddal foglalkoznod:)
2014. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg felnőttként akarsz viselkedni, akkor hagyd ezt a lány, de végleg! Egyáltalán nem szeret, ezt így kívülről, az általad leírtak alapján 100%-ra meg lehet mondani. Ráadásul 15 évesen keményen iszik, ez ultragáz. (Mondjuk, ez felnőttkorban is az.) Ez a kapcsolat totál kiegyensúlyozatlan, mert te kérsz bocsánatot azért hogy egyébként úgy kezelnéd őt mint egy barátnőt. Ő meg elvárja hogy bocsánatot kérj tőle amiért ő meg úgy csinál, mintha a te életed átjáróház lenne.

Túl sokat küzdöttél ezért a kapcsolatért, de sose fogod megkapni amit szeretnél. Egyrészt mert érzések vagy vannak vagy sem, nem lehet kierőszakolni, másrészt meg mert ez a lány eléggé kihasznál. Plusz nem is túl szimpi, pár napos kapcsolatok, wtf?! Te is látod, hogy vésztartaléknak tekint, le is írod. Te mit éreznél egy vésztartalék iránt? Úgy kb. semmit, csak vész esetére kell. Na, pontosan ezt érzi irántad az "egyed" is. Bocs, keress mást.


37/N

2014. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!