Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak azért van velem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért van velem, hogy legyen valakivel?

Figyelt kérdés
A párommal már több mint egy éve együtt vagyunk. Ennek fényében tudom, hogy kissé fura a kérdés, de sokszor felmerül bennem. Van egy lény, akibe nagyon szerelmes volt talán 2-3 éve, soha nem jártak mert a lány nem akarta, de most is ha meglát róla egy képet mindig hosszan nézegeti. Volt egy olyan kérdése felém, hogy ,,éreztem-e már olyat, hogy nagyon szeretnék valakivel lenni, de tudtam, hogy soha nem lehetek vele?" Mondtam, hogy de igen, de túl tettem magam rajta. Erre azt mondta, hogy de az érzés úgyis megmarad. Ezt nem tudom mire értette. Mikor rákérdeztem, hogy miért van velem helyette, azt mondta, hogy azért mert úgysem lehetne vele. Ez kicsit rosszul esett, mert úgy éreztem, hogyha vele lehetne, nem foglalkozna velem. Csak túlreagálom? Ti mit gondolnátok?

2014. ápr. 29. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Van egy lény :)

Ezek a rohadt botsáskák, olyan szexisek. Én se bírok magammal.


Túlreagálod és igazad van, te a szamár vagy, a másik meg a ló.

2014. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért, csak most kicsit feldúlt vagyok, mert ma este is ez volt a téma nálunk...
2014. ápr. 29. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:

" rákérdeztem, hogy miért van velem helyette, azt mondta, hogy azért mert úgysem lehetne vele. "

Szerinted szerelmes beléd? Kifejezi valahogy a szeretetét irányodba?

2014. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*meg odaadását meg ilyeneket

Am ,tényleg olyan:"Ha nincs ló, jó a szamár is" feelingje van a dolognak.

2014. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel egyértelműen a tudtodra adta,hogy mást szeret, te meg csak egy pótlék vagy. Ráadásul még rohadt bunkó is volt. Ezek után még kérdés, hogy túlreagálod-e? Én a helyedben azonnal véget vetettem volna a kapcsolatnak.
2014. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csak akkor maradj vele, ha nagyon szereted. Legy onzo. Amugy minek lennel szamar, ha meg boldog sem vagy vele, es a sziveben is csak masodik lehetsz? Ha nagyon szereted, azert lehet erdemes varni, hatha kiheveri.
2014. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, és normális esetben, az együtt töltött idő 80%-ában minden tökéletes, érezteti velem, hogy szeret és törődik velem, csak nagyon rossz érzés, amikor ilyesmik jönnek elő és konkrétan a szemembe mondja az ilyeneket. A legrosszabb pedig, hogy ha lehangolódok miatta, akkor még le is ,,szid" mert túlreagálom.
2014. ápr. 29. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom ha nekem ilyet mondana én is szakítanék.

Szerintem nem szerelmes beléd vagy nem úgy ha ilyeneket mondd.és ja ha nincs ló jó a szamár is.:/

2014. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!