Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha valaki 18-19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha valaki 18-19 évesen jön össze valakivel, akkor mennyi az esély arra, hogy az a kapcsolat legyen az utolsó mindkét fél számára?

Figyelt kérdés
túl korai? vagy ha tényleg ő a nagy ő akkor nem számít, hogy mikor jöttetek össze?
2012. szept. 16. 13:49
 1/10 Rs. ***** válasza:
Szerintem nem túl korai. Ha egymásnak vannak teremtve úgy mondd.. Bármi kisülhet belőle :)
2012. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
szerintem kizárt h az igazi lenne... de csodák néha történnek!
2012. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha egy öngyilkos merénylővel jössz össze elég valószínű, hogy az lesz az utolsó kapcsolatod...
2012. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Annyi esélyed van, mint bagolynak az erdőtűzben :) De persze lehet, hogy tűzoltó a bagoly.
2012. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet.
2012. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
indokolni is tudnátok? érdekel, hogy mi alapján gondoljátok, hogy igen vagy nem.
2012. szept. 16. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
alapból a két emberen múlik az egész. ha elég erős a szerelmük/szeretetük a másik iránt, akkor amiatt, hogy még sok embert megismernek, nem fognak elpártolni a másiktól :) + ha már 'kiélték' magukat (ha ez szükséges nekik) akkor nincs már akkora kísértés, hogy milyen lenne szingliként. + nem szabad hagyni, hogy ellaposodjon a kapcsolat
2012. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a szeretet/szerelem, és mindketten megértek már egy komoly kapcsolatra, vagyis jól tudnak kommunikálni egymással és meg tudják beszélni a problémáikat, akkor szerintem előfordulhat, persze.

No meg az sem utolsó, hogy ha összeköltözésre kerül a sor, egyik fél se forduljon ki magából (pont pár napja hallottam hasonló esetről, ami végül lezárult, pedig idősebb korosztályról van szó).

Szóval sok tényezős ez a dolog, és van, nem is kevés, rizikófaktor, de megtörténni megtörténhet és egy kapcsolatba csak úgy érdemes belevágni (szerintem), ha úgy állsz hozzá, hogy reméled ez lesz az utolsó és megtaláltad, akit kerestél.

2012. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50-50%. :D Ha előtte volt már kapcsolatotok, akkor is. Rajtatok múlik, sok sikert!
2012. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

van ismerősöm, aki 17 évesen ismerte meg első pasiját.


19-21 éves kora körül voltak vele problémái, közel jártak a szakításhoz (ami nekem jól jött volna, mert tetszett a lány, félúton jártam a "tetszik, s szeretek vele lenni és a szerelembe esek között" :)), de a lány nem engedett.


Együtt maradtak. a Lány most 30 éves, természetesen boldog házasok három gyerekkel.


De 30 évesen sem lehet ma már abban bízni, hogy az utolsó....


Sokan 40 körül kezdik újra, ami szerintem oka ennek a sok hülyegyereknek az utcákon.

Az angol miniszterelnök David Cameron is a normális család hiányát okolja azért, hogy anglia tele van bugris fiatalokkal, akik nem jó példát lttak otthon, hanem azt, hogy apuka, anyuka részegen mindig valaki mást hoz fel a lakásba a belvárosi kocsmából egy-egy egyéjszakás menetre, leszarva magasról, hogy a mellettük levő szobában 8-10 éves gyerekeik alszanak-e vagy éppen hallgatóznak...

2013. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!