Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal több mint 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal több mint 9 hónapja vagyunk együtt! Ez idő alatt folyamatosan féltékenykedik/nem bízik bennem. Hogy tudnám neki bebizonyítani, hogy nem csalnám meg?

Figyelt kérdés
Mikor együtt vagyunk (általában hétvégente) nagyon szeretjük egymás társaságát ,jókat nevetünk ,együtt főzünk ,sokat beszélgetünk,még leülök vele GTA-zni vagy PS-ezni is :D és ..van hogy csak úgy összebújunk órákig....tehát tényleg minden a legtökéletesebb. Mégis mikor nem találkozunk ,mert én suliban vagyok ,ő meg dolgozik nekiáll féltékenykedni. Hogy én ezt a gyereket honnan ismerem ,mikor ismertem meg,csalom -e ..stb. Nagyon rossz ,hogy kételkedik bennem ,pedig nem adtam rá okot. Mivel lehetne ezt a problémát kiküszöbölni,átlépni rajta? Kérlek segítsetek!! Előre is köszönöm! barátom: F/21 én: L/16

2014. ápr. 30. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem benned kételkedik, hanem önmagában. Az önbizalomhiányos emberek szoktak ennyire féltékenyek lenni a párjukra.
2014. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos tehetsz te bármit is akkor sem fog elmulni. Ez nem a te viselkedésedböl adódik hanem a sajnát önbizalomhiányából. ASmig magát nem tezsi rendben agyilag addig te tehetsz bármit.
2014. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Önmagával van problémája...idegesítő lehet, de tényleg nem veled van a baj. Segíts neki önbizalmat szerezni valahogyan
2014. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem gyorsan hagyd ott
2014. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ne add alá a lovat. ne magyarázkodj.
2014. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fordítva ülsz a lovon. Nem Neked kell bizonyítani, hogy nem csalod meg, hanem Neki, hogy megbízik benned.

Ezt közöld vele, és ha nem megy, akkor viszont hagyd ott, bárhogy is fáj, mert csak rosszabb lesz majd.

2014. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Igyekszem neki kellő önbizalmat adni. Ha erre is tudtok valami okosat ,hogy mivel lehetne ,azt megköszönném,ha leírnátok! :)
2014. máj. 6. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:
erre az egyedüli okos dolog az, ha otthagyod... ezek beteg emberek, és előbb-utóbb verni fog
2014. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne ,hogy nem bántana.
2014. máj. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!