Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt, szerinttek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, szerinttek így összejöhetnénk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy lánnyal még csak 6 napja beszélgetünk, de nagyon megszerettem őt, és ő is ma mondta hogy szerelmes belém. Facen beszélünk, nagyon sokban hasonlítunk, mindketten szerelmesek vagyunk egymásba. Nagyon csinos a lány, külsőleg is, belsőleg is. Még kb mennyit várjak, hogy megkérdezzem nem-e szeretne járni velem, mert gondolom több kell egy hétnél, és mégis hogy kérdezhetném meg?

Mindketten 14 évesek vagyunk.

Köszi a normális válaszokat, és nem kérek olyat, hogy "fiatalok vagytok"!

:)



2014. ápr. 30. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Élőben találkoztatok már? Mer' ha igen és ténylegesen kölcsönös a vonzalom akkor hova vársz még?
2014. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre élőben még nem, de nem lakik messze szóval majd szeretnék... :)
2014. ápr. 30. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor előbb talán találkozzatok! Nem is értem, hogy tudtatok ennyi idő alatt beleszeretni a másikba, úgy hogy nem is találkoztatok még. De mindegy, egyébként valószínűleg ő is hasonlóan gondolkozik, mint te, szóval amikor te jónak érzed, nyugodtan kérdezd meg, és úgy ahogy szintén te jónak érzed.
2014. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 hidd el, én se tudom, hogyan szerettünk egymásba ilyen rövid idő alatt...nemtudom lehetséges-e de valahogy éreztem az írásából, hogy most van esélyem, nem szabad feladni, és hát nem tévedtem...de én se értem hogyan XD
2014. ápr. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!