Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újra megkeresett az exem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra megkeresett az exem és olyanokat ír, hogy szeret én vagyok az igazi, szerelmes belém. Hasonlók. De közben van barátnője de azt mondja hogy nem szeret. Szerintetek most inkább hagynom kéne, vagy újra összejöhetnénk? Mindenféle tanácsot elfogadok!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az exed. Egyszóval a MÚLTAD. Semmi közöd a jelenben és a jövőben hozzá. Ne foglalkozz vele mert nem véletlenül szakítottatok.
2014. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tudnál bízni egy olyan emberben, aki a barátnője háta mögött másnak vall szerelmet? Ha veled lesz, akkor is ez fog történni?


Az már mindjárt más lenne, ha előbb szakítana, és UTÁNA kérdezné meg tőled, hogy esetleg lehetnétek-e újra együtt.

De ezt a kockázatot persze nem vállalja fel.

2014. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Vizéli László ***** válasza:
Én a helyedbe hagynám. Gondolj bele ha rájön a barátnője mit érezhet. Ha bele gondoltál, gondolj bele hogy ez veled is megeshet. Én ilyennel nem foglalkoznék aki úgy csapja a szelet hogy melletted azért van valaki.
2014. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
DE közös megbeszélés miatt szakítottunk. És kezdek újra érezni iránta..:/
2014. ápr. 23. 15:32
 5/14 Vizéli László ***** válasza:
Ha már 3-an ellent mondtak a dologra, és nem hallgatsz csak a saját fejed után mész akkor miért teszel fel ilyen kérdést? 3-as voltam.
2014. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tanácsot kérsz, vagy megerősítést?


Előbbit már megkaptad, utóbbira szerintem itt senki sem lesz hajlnadó.

2014. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Csak nagyon hiányzik..
2014. ápr. 23. 15:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha érzel iránta valamit és ez kölcsönös akkor szerintem próbáljátok meg. De a másik lányra való tekintettel ne egyből jöjjetek össze hanem minimum varjatok egy hónapot és addig legalább átgondolhatjátok a dolgokat.
2014. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amikor a barátnőjéről kérdezem, vagy meg akarom beszélni vele ezt a dolgot, mindig tereli témát meg ilyenek. De én nem akarok bekavarni nekik, meg semmi.
2014. ápr. 23. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor lehet, hogy hanyagolni kéne. Ez a srác nyilvánvalóan nem tud bánni a lányokkal.

8-as voltam.

2014. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!