Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 15 éves antiszoc fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 15 éves antiszoc fiú. Nagyon tetszek neki (feltűnően) összejöhetnénk?

Figyelt kérdés
ugye az a fiú még csak 15 éves (én is) és már több ezer könyvet kiolvasott, az összes tanulmányi versenyt megnyerte már, soha nem iszik alkoholt, még energiaitalt se (nem mindha ez baj lenne) néha még komolyzenét is halgat. nagyon feltünően szeret. simogat hozzámbújik, stb.. már én is megszerettem, de én az előbb felsoroltaknak, az ellentétje vagyok. nem vagyok 5-ös tanuló, nem olvasok könyveket, és nemo is yertem soha semmilyenn versenyt, és ezért én néha kellemetlenül erzem magam. szerintetek mi legyen?
2013. szept. 2. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
cummantsd le, majd elvalik mi lesz.
2013. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze, de ha úgy gondolod, hogy megérdemeltek egy esélyt akkor hátha, smárold le ezt a könyvmolyt amikor ketten vagytok :)
2013. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!