Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem egy pillanat műve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem egy pillanat műve vagy idővel lesznek a lányok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal (20) és szeretném tudni, hogy csak kedvel vagy szeret vagy szerelmes-e. Lehetséges, hogy szeret és a szerelem később alakul ki?

Valahol azt olvastam, hogy a szerelem egy tized másodperc alatt alakul ki. Lehetséges, hogy úgy is és idővel is?


Lányok Ti hogy vagytok evvel??



2014. máj. 1. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként erre én is kíváncsi vagyok, hogy a lányoknál ezek hogyan alakulnak ki!

Üdv: egy sorstárs :)

2014. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a mostani párom iránt kb 1 hónap járás után éreztem szerelmet. Addig csak szimplán kedveltem. Nekem kellett idő a komolyabb érzésekhez.

22 L

2014. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Létezik lányoknál "szerelem első látásra"? Vagy talán mindenkinél idő kell hozzá?


Köszönöm

2014. máj. 1. 09:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Változó volt akibe első látásra beleszerettem meg volt akinél időbe telt viszont az sokkal tovább tartott.
2014. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#1. vagyok: [link] Itt van a pontos kép!
2014. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam idő kell a szerelem kialakulásához. Igazából nem is értem, hogy lehet valaki szerelmes olyanba, akit nem is ismer. Max. ha első pillanattól érez valamit, akkor fellángolás lehet.


Volt már olyan, hogy megláttam egy ismeretlen férfit az utcán és szószerint megdobbant a szívem és felgyorsult a légzésem. Azt sem tudtam mi van velem. :D De ez összesen csak 2-szer fordult elő velem az évek alatt. Máig nem értem. :D De ez biztos nem a szerelem volt.


25/N

2014. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valaki szerelmes úgy is, hogy megláttam, és beleszerettem, úgy is, hogy valaki egy ideig csak szimpatikus volt, és valami miatt egyszer csak beleszerettem, és úgy is, hogy valaki az első pillanatban nem tetszett, aztán odajött hozzám beszélgetni, és egyik csodálatból a másikba estem. Velem mind a három előfordult, úgyhogy nincs recept. De amíg valaki azt kérdezi, hogy vajon szerelmes vagyok-e, addig nem szerelmes, vagy ha nem látja napnál is világosabban, hogy a másik szerelmes,addig az az illető nem szerelmes. Ezt nem lehet eltitkolni, de megjátszani sem.
2014. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy ne gyere úgy össze senkivel, hogy nem vagy szerelmes belé. Amúgy nem vagyok egy szentlelkű ember.
2014. máj. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8-nak:

Hát én nagyon kedveltem őt, de azt hiszem, hogy ő is engem mielőtt "összejöttünk". Aztán ez csak erősödött nálam és szerintem nála is. De azért kíváncsivagyok rá. nem akarom faggatni, ha magától nem mondja... csak finoman kérdezgetem.

2014. máj. 4. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!