Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nálatok ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval kezdem az elejétől , van egy fiú aki nagyon jó barátom, én mindíg többnek tartottam mint egy barátot de sosem mertem elmondani neki és máig nemmerem.Sokszor mondta hogy nincs hátsószándéka stb. szóval kikell bírnom. Az a helyzet hogy ő 18 én meg 15 és kb 3 éve ismerjünk egymást , folytok irkálunk fbn ,és megbíz bennem meg énis benne. Ő eleve nem olyan típus hogy kimondja mit érez , inkább úgytesz hogy fából van de minap aztmondta hogy szép vagyok , fontos vagyok neki és nagyon szeret. Ez most mit jelent? Nemtudom mennyi lánynak mondta ugyanezd mert erről nembeszéltünk , szóval most mivan?

2014. máj. 1. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
meg akar dugni. Talan tobbszor is, kapcsolat formajaban
2014. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy úgy szeret téged mint ha a húga lennél de lehet, hogy többet is érez utánad. 18/L
2014. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
JÓLVAN , szívesebben fogadnám az értelmes válaszokat.
2014. máj. 1. 11:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Többet?
2014. máj. 1. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy szerelmes vagy a hugának érez...
2014. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy a húgocskájaként szeret, vagy talonban tart, mert zavarja a korkülönbség, ami később már nem lesz olyan "látványos", mint tizenéves korban.
2014. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy lány, akit úgy szeretek mint ha a hugom lenne, szerintem ő is hasonlót érez...de van esély arra is, hogy többet... :)
2014. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Járni akar veled.
2014. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!