Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék a legjobb fiú barátomba? 14/lány

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja ismerem de legjobb barátok lettünk.Nagyon szeretem de nem tudom hogy csak barátilag-e.ő is szeret és mindig mondja is meg amikor találkozunk mindig ölelget.Nem lakunk túl közel egymáshoz és nem is cjárunkegy iskolába de mindennap beszélünk skypeon. Nem tudom mit érzek iránta..főleg mert tudom akibe szerelmes..és nem én vagyok az.de nem is szeretnék vele összejönni ..14 éves vagyok .van időm. Nem tudom mit csináljak.

En:14/lány

O:14/fiú

Köszi a válaszokat!(Bocsi a helyesírásért telefonrol irok.)



2014. máj. 2. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne itt a kérdés ha nem akarsz összejönni vele!
2014. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akarok.De mégis akarok.Mindig rá gondolok.. nem tudom csak ugy elfelejteni.
2014. máj. 2. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!