Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen, vagy csak mese?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, vagy csak mese?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy szakítás után a felek barátok maradnak?

Nekem nem működött, hiába próbáltam.

Pedig jó lenne az a tudat, hogy működhet.



2014. máj. 3. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
chöö
2014. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de miért akarsz a barátja lenni neki? Mert ha csak barátja akarsz lenni, akkor viszont ne feküdj le vele. De ha meg kívánjátok egymást így, lefekszetek, akkor meg már miért nem vagytok újra együtt?
2014. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja ne mááár, és majd nézed Őket?
2014. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem aktuális most, csak a jövőben.

A volt barátom meg megutáltatta magát velem, szóval vele semmiképp.

2014. máj. 3. 23:45
 5/9 Ladislavdeal ***** válasza:
Újramelegített kaja már nem olyan jó mint az eredeti.
2014. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De nem összejövés, hanem barátság, kötődés. Ki beszél itt szexről?

Jó mindegy. Bocsánat, hogy azt hittem létezhet érzelmi kapocs férfi és nő között.:D

2014. máj. 4. 00:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. De csak bizonyos idő elteltével, rögtön a szakítás után egész biztosan nem.
2014. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam vele, csak előbb-utóbb mindig az sült ki belőle, h benne lennék-e egy nosztalgia szexben, vagy próbáljuk meg újra...biztos létezik, de nekem még nem sikerült összehoznom :D
2014. máj. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor működött, amikor nem párkapcsolat előzte meg a barátkozást, hanem alapból barátság, és pár menet szex. Az a barátság megmaradt, és a mai napig is tart, pedig már pár éve férjhez mentem. A srác meg azóta is hajkurássza a csajokat:D Remekül kijövünk, mint barátok.


Viszont párkapcsolat után mindig megszakítottam az exeimmel a kapcsolatot. Volt amikor egyet értettek, volt amikor ők kezdeményezték az eltűnést....és volt aki zaklatott utána egy ideig...de a barátság kapcsolat után sose működött.


Szerintem úgy lehetetlen elfelejteni a másikat ha barátok vagytok, és volt érzelmi háttere a dolognak.

2014. máj. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!