Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes ismerkedéskor mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedéskor mindenki hazudni szokott magáról?

Figyelt kérdés
Most ez biztosan naiv kérdésnek hat - egyébként egyszer történt meg életemben, hogy neten ismerkedtem, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy az illető egy nagyon szép kis történetet kanyarított magának... hihetetlenül mesébe illő, ami elvileg szerintem könnyen elkábíthatná bármelyik lányt.

2012. dec. 12. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy is mindenki hazudik.
2012. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Én nem hiszem. A páromat én is neten ismertem meg anno, és pár kilótól eltekintve ő volt ő. (a valóságban kicsit vékonyabb volt) De minden amit megírt magáról stimmelt. 27n
2012. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Igen,még az is hazudik,aki nem vallja be.
2012. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát én általában próbálok igazat mondani, de emellett ténylegesen direkt hallgatok el információkat, vagy mondok olyan dolgot, ami csak részben igaz. Pl. sokszor megkérdezik, hogy hol lakm, nos az eredeti lakhelyem az egy nagyon picike városka, viszont albérletben vagyok hónaponta pár hetet Debrecenbe és ilyenkor azt szoktam mondani, hogy itt lakom.
2012. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

En nem hazudtam semmit. Azt hitte, hogy hazudok, de aztan mikor osszeismerkedtunk szemelyesen es eltelt egy kis ido, rajott, hogy nem hazudtam.:D

Kezdettol fogva magamat adtam, mert ugy voltam vele, hogy hosszu tavon keptelen lennek ra. Cseten ismerkedtunk meg, tobb, mint 8 evvel ez elott:D

2012. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szoktam hazudni, de már volt szerencsém olyanhoz, aki végig hazudozott. F
2012. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudtam, de amiről nem akartam beszélni, azt a témát kerültem.
2012. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:
81%
Ha lehetne belőle bármi komolyabb akkor mi értelme...
2012. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó, de ez már túl szép, hogy igaz legyen... és vannak fura véletlenek, egybeesések. Nem olyan hazugságokra gondoltam, hogy a város vagy a mellette levő kis falu :) Hanem pl. azzal kapcsolatban, hogy mit dolgozik, mivel foglalkozott régebben. No... belátom, ez a kérdés túl tág ahhoz, hogy a teljes történet nélkül véleményt formálhasson vki. De jó látni, hogy van, akinek összejött a netes ismerkedés.
2012. dec. 12. 17:12
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki nem szokott hazudni, de biztos élnek vele egy páran.

Én se és párom se hazudtunk egymásnak, holott neten "szedtük össze" egymást, 7 éve már lassan.

2012. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!