Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnyán összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán összevesztünk, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán összvesztem a barátnőmmel, ami lényegében egy rossz alaphangulattal indított alkoholmámoros este eredménye. Úgy érzem mindketten hibásak vagyunk ugyanis belekötött minden mozdulatomba egész este, ezután én is ingerültebben válaszoltam, majd odáig fajult nagyon ronda dolgokat mondtunk egymásnak (főleg én). Ez után ő azt állítja csak én hibáztam és leromboltam a kapcsolatunkat és nem tudja, hogy ezek után tud-e még velem lenni. Kérése az volt, hogy ne keressem most, ugyanis jelenleg undorodik tőlem. Az egésszel a baj, hogy én nagyon szeretem őt és csak az alkohol és a számomra "provokálás" érzete okozta ezt. Soha nem bántottam őt semmilyen formában. Jeleztem neki azt is, hogy nem szeretném, hogy ilyen gusztustalan módon érjen véget ez az egész. :( Szerintetek valóban hagyjam most őt békén és majd keres, vagy próbáljak valamit? Mit? Mi az ami belefér és csak azt érezteti vele, hogy szeretem őt és bármit megtennék azért, hogy helyreálljon a kapcsolatunk? Őrjítően tanácstalan és magányos vagyok nélküle, de zaklatni sem szándékozom, sem őt sem a környezetét!

2014. ápr. 8. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
" részeg ember szavai a józan ember gondolatai"....
2014. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miket mondtál neki? Mert az sem mindegy.
2014. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írj neki egy igazi levelet papírra, amiben bocsánatot kérsz, az mindig bejön a lányoknak ;)
2014. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ne is zaklasd! neki az a jó ha békén hagyod most, ne legyél önző, ne zaklasd csak azért mert neked rossz így, ha Ő ezt kérte, tartsd tiszteletben!

mondjuk egy szép szerelmes levelet bedobhatnál a postaládájába:)de semmi több

2014. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!