Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondoljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu a suliba, evfolyamtars es egyutt jarunk matekra es magyarra. Nagyon tetszik ez a fiu, regen amikor padtarsam volt rengeteget nevettunk meg minden. Most, hogy elultettek mellole mar nem is beszel velem es az uj padtarsaval(lany) is ugyanannyit nevet, mint velem, sot talan tobbet is. En azt hittem ez csak velem van igy, de nem, masokkal is, pedig ugy nezett ram, hogy azt hittem tetszem neki, de mar szinte biztos vagyok benne, hogy nem. Miert csinalja ezt, szerintetek atlagos voltam neki vagy tenyleg lehet ebbol meg valami?

2014. máj. 6. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva: ha én ugyan ezeket csinálnám, akkor barátként tekintenék rád is és rá is!
2014. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!