Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tudni akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tudni akarom, hogy most akkor tényleg kellek neki, mert ha nem nem, mondja meg, de legyen őszinte mert ilyenkor nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés

A barátom úgy volt, hogy tegnap jön hozzánk locsolkodni, de délután felhívott, hogy nem tud jönni, mert még a rokonoknál van, de majd jön ma. Tegnap este 10-kor hívott, de már aludtam. Reggel hívtam, semmi, délután se vette, most meg gondolom lemerült. Azt se tudom, hogy akkor ment e dolgozni vagy mi van..

Tudom, hogy fontos vagyok neki, de ilyenkor úgy elbizonytalanít..


2014. ápr. 22. 14:21
 1/8 anonim válasza:
ne dramatozald tul:)
2014. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
dramatizald* elso voltam
2014. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy hete nem láttam ot (mult het kedden talalkoztunk utoljara) és itt van par km-re tolem..
2014. ápr. 22. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:
hát írj neki facebook-on v smst, h "Szia, minden rendben? :) Láttam, hogy kerestél, de már aludtam, ha tudsz, keress, csókollak." Nem kell mindent tényleg túlaggódni, ha lemerült, ez van... Ha még holnap se keresne vagy estig, az lenne gáz.
2014. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ul ott allandoan fb-on, az az utolso, ahol kommunikalunk..
2014. ápr. 22. 15:09
 6/8 anonim válasza:

Tudom, nagy a szerelem, nem birsz ki egy hetet nelkule (nekem is van egy baratom mem ugy baratom hogy pasim..vagyis igazabol nem tudom mert mindig azt irja hogy szeretlek kicsim meg eletem meg kincsem meg mindig megolel stb..de ugye szunet van, es szerda ota nem lattam..aztan a szunet masnapjan irtam neki es csak megnezte es nem irt vissza..es merges lettem ra aztan irt egy nappal utana hogy szeretlek es onnantol kezdve minden nap irta hogy szeret. mondjuk tegnap nem. de es?! minden nap irt ami azt jelenti h az eszemben voltam, hogy keresett, meg neki is kell egy kis szorakozas..! :DD en MINDENNEL JOBBAN SZERETEM OT nekem csak O kell mas NEM!, ma van vege a szunetnek, holnap latjuk egymast, es bevallom, jot tett mert igy nem vagyunk egymas nyakan minden masodpercben! :) holnap talizunk es mindent bepotolunk.:) ez igy jo)

ezzel csak azt akarom neked mondani, hogy attolhogy meg nem ir, ott vagy a fejeben es szeret teged:) ha sokat vagytok egyutt az se jo mert megunjatok egymast :)

bird ki ezt a kis idot es ujra latni fogjatok egymast es minden happy lesz :)

2014. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de mi igyis mindig csak hetvegen talalkozunk, mert hetkozbe suliba jarok messzebbre.. most meg volt husveti szunetem, egyutt lehettunk volna tobbet es ezt csinalja.. es az, h azt se tudom, most dolgozik, nem dolgozik, otthon van vagy hol..
2014. ápr. 22. 15:19
 8/8 anonim válasza:
hivd fel
2014. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!