Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek az intimitástól. Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az intimitástól. Néha attól félek, hogyha belemegyek egy kapcsolatba, akkor majd valami rossz fog történni, összeveszünk, és a párom visszaél a bizalommal. Van más is így?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem annyira valószínű forgatókönyv, meg miért ártanának egymásnak azok, akik szeretik egymást... de akkor is, úgy érzem, soha nem nyílhatok meg teljesen, mert túl sebezhető leszek.


Pl. most mondok egy példát: 21 éves vagyok, és még nem voltam lánnyal. Most pl. kérdés, hogy ezt el merjem-e mondani egy lánynak, ha arra kerül a sor. Mi van, ha ott helyben kiröhög? Vagy elküld? Vagy úgy tesz, mintha megértő lenne, de később megszégyenít vele?


2013. júl. 16. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a probléma, ugyanennyi idősen, ugyanígy fiúként...
2013. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szüzesség nem olyan dolog, amit szégyellni kellene még ilyen idős korban sem feltétlenül, bár büszkének sem kell rá lenni. Az meg, hogy ah valaki ezzel próbál titeket megalázni nevetségessé tenni, az az illetőt minősíti.

Nem kellene ennyire félősnek lenni és az megoldana minden problémát ilyen téren.

2013. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 belbolyhocska ***** válasza:
Ha nem kockáztatsz, nem lesz semmilyen kapcsolatod. :/
2013. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az uccsó mondat sokszor meg is történik. elmondod, majd késpbb visszaél vele, sokszor még az is, aki megigéri, hogy nem teszi.. aztán jön valami hepaj, és a pofádba küldi.. vagy szétkürtöli... ha félsz, hogy sebezhető vagy, ne teregesd ki a lapjaidat... aki hallgat, sokszor okosabb(nak tűnik).. nem ártasz magadnak se, másnak se... lehet eleinte a nő cukinak veszi, hogy megosztod vele a dolgokat, de soha nem lesz érte igazán hálás. a léleknek megérni magától kell, nem babusgatástól egy cuki hölgy karjaiban, aki az első/második/harmadik cirkusz után kinöveszti a hét fejét és a szárnyait..
2013. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne félj ennyire! Egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom, amelynek kialakításához idõre van szükség, ezalatt megtudod ismerni a párod mélyebben is. Ha szeret és te is szereted õt nem fog visszaélni a bizalmaddal, nem fog megbántani, sem megszégyeníteni. Ne görcsölj ennyit, mert akkor tényleg a rossz dolgokat fogod vonza, sõt taszíthatod is a lányokat a viselkedêseddel... :S 18/L
2013. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan vagyok a dologgal, nekem a rossz tapasztalataim okozzák ezt, ezért nem is keresek komoly kapcsolatot.
2013. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Van itt olyan, akinek hasonló problémái voltak? Hogy jött ki belőle?


Annyira félek az intimitástól, hogy még a barátaimat se engedem túl közel. Az énem egy nagy részét még a legjobb barátaim se ismerik.

2013. szept. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!