Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ujra talalkoztam az ex baratommal, aki az elso baratom volt, mar ket eve szakitottunk de most ujra rossz erzes fogott el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Neki van baratnoje ,lassan ket eve, es az a lany miatt szakitottunk akivel most egyutt van. Nagyon szeretik egymast minden happy kozottuk. Regen meg amikor szakitottunk o valltig allitotta hogy nincs semmi kozte a lannyal,en meg is azt akartam hogy vege legyen es eleg flegma voltam vele,nagyon csunyan valtunk el es azota sem beszeltunk(2ev). Ekkor meg eleg gyerekesen viselkedtem, azthittem enyem a vilag, hogy en barmilyen pasit megtudok szerezni, de azota semmilyen parkapcsolayom nem volt, sokszor gobdolok area hogy ez miatt, hogy ez a dolog meg mindig bennem van valamennyire, es ma ereztem is azt a kis megbanast hogy o tenyleg szeretett es en megse kertem ebbol. Lehet hogy jo lenne vele megbeszelni ezt a csunya elvlast, vagy hagyjam inkabb?
2014. máj. 3. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2 év az rengeteg idő, szerintem hagyd az egészet, már benne is rengeteg dolog átalakult, bizonyára benned is, ezek régi dolgok amiken rágódsz, szerintem ideje már végre továbblépned.
2014. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tisztazd magaddal,h tenyleg akarod e ot,es ha igen,harcolj!de csak akkor.kulonben nem eri meg bantani ujra!es meg igy se biztos h osszejon.szurkolok!
2014. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyjad.
2014. máj. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ó, öreg...
2014. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!