Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magányos vagyok! Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok! Miért?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok és azt veszem észre, hogy a lányok annyira magasra teszik a mércét, hogy hihetetlen. Egyszer élünk (én is) és ilyennel megy el az idő, hogy a csajok a ,,tökéletes pasit" keresik. Csak próbálkozok, próbálkozok és próbálkozok, de annyira unom már, hogy semmi kedvem az egészhez. Mit csináljak?

2014. máj. 8. 22:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem az ő hibájuk, hogy rondának születtél. Kezd el rágyúrni a reinkarnációra és imádkozz, hogy lányként szüless újjá.
2014. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Csak meg kell találni a tökéletes lányt. Időbe fog telni, de nem lehetetlen.
2014. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A tökéletes keresése nem mást jelent mint a farokról farokra punciról puncira való ugrálás szépen mondva.
2014. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Van egy ide passzoló képem (már vártam hogy használhassam):


[link]

2014. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
itt most nem a rondaságról, vagy szépségről van szó. Egyébként ronda nem vagyok, inkább átlagos. Akkor egy átlagos, vagy egy átlagon aluli lány, miért nem akar randizni? De nem csak velem, hanem sok embertől ezt hallom. Csak lesnek, aztán meg 30 évesen nyafognak, hogy jajj már 30 vagyok és egyedül vagyok gyerek nélkül
2014. máj. 8. 22:41
 6/22 anonim ***** válasza:

Mert a 6-7-es lányok 10-es pasit akarnak és megkapják... Akkor miért akarnának 5-6-os pasit?


De a szépség múlandó aztán kénytelenek lesznek majd rondábbakkal beérni.

2014. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
jaja 22:43 így igaz. Nincs ez így rendjén, hogy könyörögni kell nekik. Azt kéne bevezetni mint az araboknál
2014. máj. 8. 22:46
 8/22 anonim ***** válasza:

"5-6-os lányok megkapják a 10-es pasit..."


Kérdem én az 5-6-os pasikkal akkor mi van? Azok menjenek a selejtezőbe? Vagy egyből elégetni mind?

2014. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

# 8:

Majd ha babariadó lesz 30 éves koruk környékén az 5-6-os lányoknak akiket most 9-10-es srácok dugnak... Majd akkor jönnek az 5-6-os srácok. Na akkor kell őket jól pofánröhögni és odébbállni.

2014. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
elég keveset írtál am magadról... próbálkozol...az mit jelent?azt hogy vkit elhívsz és elutasít,vagy nézed őt a távolból és elmélkedsz?
2014. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!